Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egyszer már megcsinált egy...

Ha egyszer már megcsinált egy mozgásformát, akkor azt tudja, és később is csinálja majd?

Figyelt kérdés
A fiamnál sokáig attól féltünk, hogy kimarad a mászás (már lépeget bútoroknál, eddig csak kúszott). Tegnap többször mászott végre egy kicsit, kb. 5-6 alkalommal. Ha közlekedik, inkább kúszik, vagy lépeget. Fog ő még többet is mászni? Lehet valahogy több mászásra bírni, hiszen már képes rá?
2009. jún. 30. 07:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, később is fogja csinálni, ha akarja. Ha egyszer már ment neki, akkor azt tudja. Kérdés, hogy akarja e csinálni. Talán rendezz be játszóteret a szobában. Én építettem mindenféle alagutakat játékokból, párnákból és bizony másztam a gyerekkel együtt. :-)
2009. jún. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!