Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Több foggal rendelkező 8-10...

Több foggal rendelkező 8-10 hónapos babátok miket eszik már, ami nem annyira "babapempő"?

Figyelt kérdés

2012. máj. 28. 17:47
 1/8 Bubu18 ***** válasza:
paradicsom mártást, főtt krumplival, tökfőzeléket,puffit,kisebbre szaggatott galuskát,a banánt úgy harapja
2012. máj. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

8 foga van-kettő alul

én félek haraptatni pl banánt, nehogy nagy legyen és félre csússzon ...pedig szeretném ha rágcsálhatna már

2012. máj. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Olyasmikre gondolok, mint apróra csipkedett vajaskenyér, sajt, sonka, stb...szóval, ami felnőttkaja kicsiben. Adtok már ilyeneket?
2012. máj. 28. 18:52
 4/8 Bubu18 ***** válasza:
Levest aprola tépet fött pipi husi,sárgarépával azt is kicsit darabold szét. persze ijeneket igen májkrém
2012. máj. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
6 foga van a majdnem 8 hónaposomnak és még csak most kezdtem el neki darabosabb ételt adni. De kenyeret, banánt nem szoktam neki adni. Ill. kipróbáltuk a banánt, de harapta.
2012. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9 hónapos a kicsi, 6 foga van...banánt, virslt, vajas kenyeret, kekszet, kukacot, túró rudit megeszi már. Mást még nem mertem adni. ja igen, meg levest, benne répa, máj, krumpli villával összetörve
2012. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szió! Lányomnak 5 fogacskája van de mikor kettő volt is kapta azokat amiket felsorolsz.... ezeket szépen bepakolják a nyelvecskéjükkel oldalra és megrágcsálják! Nincs hátúl foguk de az az íny már annyira kemény hogy simán elrágcsál vele bármit! Az öregek sem fulladnak meg nem igaz :D
2012. máj. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem is a megfulladás miatt, hanem a kaja összetétele miatt gondoltam. Aprón adok én is mindent. De akkor kipróbálom a vajas és májkrémes kenyeret és a virslit is. Kiflibelet már adtam üresen, meg sonkát. Köszönöm a válaszokat.:)
2012. máj. 29. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!