Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felmászás után mikor jön a...

Felmászás után mikor jön a lemászás?

Figyelt kérdés
13 hónapos múlt a lányunk, már jó ideje jár önállóan egyre stabilabban. Újabban a pihenőszékre mászik fel rendszeresen, ami a szobájában van, esti etetéshez. Remekül fel tud jutni, viszont le még nem, úgyhogy jön a sírás egy idő után, és ez napi jó néhány alkalommal. Mint, amikor megtanult felállni, de leülni még nem tudott. Érdemes neki segíteni, megpróbálni megmutatni, hogyan próbáljon lejutni, vagy ösztönözni, hogy próbáljon meg rájönni?
2012. máj. 28. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
a fiam elobb tudott lemaszni. de par napon belul felmaszni is megtanult. szerintem babafuggo.
2012. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Segíts neki, hogy popival jöjjön le róla. Én is megmutattam neki hogy kell lejönni a fotelből, és nagyon örült neki.
2012. máj. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kisfiam 9 hónaposan már felmászott de lejönni mindig fejjel akart,így minden lemászásnál megfordítottuk,mutattuk neki hogyan kell 10 hónapos korára már ment neki
2012. máj. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lányom 15 hós, ö is már rég fel tudott mászni,de lemászni kb 1 hónapja. Én is megmutattam neki, a lábait h elöbb eressze le,és utâ úgy csinálta :)
2012. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, mutasd meg! Utána ösztönözd, hogy gyakorolja egyedül, de persze a kezeid legyenek mellette, készenlétben. :) Fiam mindent így tanult meg nagyon hamar. Most a triciklijére akar megtanulni felülni.
2012. máj. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos baba függő én is egyszer mutattam meg onnan tudott mindent ágy, szék mindegy mi volt.
2012. máj. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
babafüggő, lányom már 1évesen lemászott, fel csak 14hós kora körül kezdett, amikor elköltöztünk és több olyan bútor került a látóterébe amelyik neki alacsonyabb volt mint addig.
2012. máj. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Segítünk neki lemászni, aztán majd megy neki magától is. ^^
2012. máj. 30. 08:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!