Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós a kislányom, és kistesót...

7 hós a kislányom, és kistesót szeretnénk. Túl korai még?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

nagyon....(szerintem)

nem akarod először kipihenni az első babát?!

hát ez nagyon nehéz lesz, két babával...

én biztosan nem akarok ilyen korán

2009. jún. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt ti érzitek, van olyan ahol 6 hét a különbség a foggantatástól számítva. Szerintem kicsit nehéz helyzet, mert amikor a pici megszületik a nagyobb is akkor igényli a legtöbb figyelmet.
2009. jún. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt te érzed, ha úgy gondolod, hogy készen vagy rá, akkor mehet, legalább lesz játszópalytás és én láttam azt, hogy két kisgyerek, azaz két testvér, ha nem nagy a korkülömbség, nagyon jól el van egymással.

Sok sikert!!!

2009. jún. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Már én is nagyon szeretnék (11 hós a lányom), de sajna a császár miatt még várni kell. Jó lenne hamar túlesni ezen a nehéz babás időszakon, nem pedig újra kezdeni az éjszakázást, pelenkázást. Később szerintem sokkal könnyebb lesz a gyerekeknek és nekem is... Ezt egy barátnőm is megerősíti, akinek a gyerekei között 2 év van.
2009. jún. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nálunk ez úgy alakult, hogy tavaly 2008. májusában szültem és ez év novemberben is fogok :)

18 hónap lesz a korkülönbség a 2 gyerek között (kisfiuk).

de mi nem bánjuk, sőőőt... jó lesz nekik együtt felnőni!!

ezt ti döntsétek el, meg amúgy is itt sokan le fognak róla beszélni.... csak magadra hallgass.

2009. jún. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én úgy érzem nincs mit kipiheni. Minden pillanatot élveztem (élvezem a mai napig..)

A kilányom nyugodt, kiegyensúlyozott baba, nincs vele sok gond...

2009. jún. 30. 10:28
 7/9 anonim ***** válasza:

:D

Nálunk úgy alakult, hogy 2008. áprilisban szültem és 2009. októberében fogok :D Nem direkt akartuk, egyszerűen így alakult, de egy cseppet sem bánjuk.


Nektek kell tudni, mind a kettőnek meg van az előnye és a hátránya is. Nincs olyan, hogy X. hónap a tuti a két gyerek között.

2009. jún. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed készen állsz rá, akkor szerintem csak a szívedre hallgass! :) Biztos nehéz lesz, de a szeretet amit adnak kárpótol mindenért. Nekem 3 hós a babám s mi se tervezünk nagy korkülönbséget közöttük.
2009. jún. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is kicsi lesz a korkülönbség.Most 14 hónapos a lányom és szeptemberben jön a hugica.Kicsit félek,mert mi sem így terveztük,de nem bánom már,hogy így alakult.

2009. jún. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!