Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hamarosan szeretnénk kistesót,...

Hamarosan szeretnénk kistesót, kislányom 1 éves lesz 21-én, még szopizik emiatt a menstruációm még nem jött meg. Aki így vágott bele, annak mennyi idő után sikerült a kistesó?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szoptatás mellett is teherbe lehet esni, de csak ha megjön, különben elvileg nincs peteérésed. Nekem több ismerősöm terhes lett szoptatás melett, de mindenkinek megjött legalább egyszer. Mi is így vágtunk bele, de azótamár nem is szoptatok, mégsem jött még össze.

Szerintem ha nem jön meg hamarosan, el kell döntened, mi a fontosabb, hogy szoptatsd még a "nagyot",vagy hogy összehozzátok a kicsit.

2011. jan. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!

az én lányom is szopizott még és 18-hós volt mikor először megjött szoptatás mellett, következő hónapban megfogant a kistesó, szóval amíg nem mensizel nagyon kicsi az esély a babára de lehet már akkor is megjönne ha csak csökkentenétek a szopik számát!

2011. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Próbálom csökkenteni a szopik számát és igazából nem is szopizik már sokszor, mert csak reggel , délben és este(ilyenkor csak az alváshoz kell neki), de az éjszakaival van gond, nem mindig tud visszaaludni cici nélkül, vizet meg hiába kínálom neki. Majd próbálkozunk.

2011. jan. 19. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!