Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig adjátok gyermeketeknek...

Meddig adjátok gyermeketeknek a Vigantol cseppet?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy míg kicsi folyamatosan kapnia kell.Ha már ovis lesz,vagy olyan kort ér el,hogy tablettába is beveszi,akkor átállunk arra.3 hónapos gyermek anyukája
2012. máj. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pont ma volt nálunk a védőnő és azt mondta egy éves korig, majd után ősszel és télen. Nekünk mondta, hogy kicsit nagy még kislányom kutacsa, így lehet ősszel majd két cseppet kell adnom neki. 9 hónapos kislányom van.
2012. máj. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy éves koráig naponta kapta, aztán mostanáig (most lesz 3) csak ősztől tavaszig kétnaponta. Amióta sokat süt a nap, egyáltalán nem kapja.
2012. máj. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A kislányomnak 1éves koráig napi 1cseppet,2éves korától napi 2cseppet adtam. Nagyon nagy volt még a kutacsa ezért kellett.

Most 27hónapos,és nem kap. Ősszel és télen fogom neki adni,3éves koráig.

2012. máj. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Fiam 18 hónapos és körülbelül 1 hónapja nem adom neki,mert jó idő volt,sütött a nap.Akkor nem lesz belőle gond,ha csak ősszel kezdem el adni neki újra?
2012. máj. 29. 11:09
 6/11 A kérdező kommentje:
A kutacsunk már be van nőve
2012. máj. 29. 11:10
 7/11 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Persze hogy nem lesz gond,ha már be van nőve a kutacsa.:))) A lányomnak ennyi idősen,még akkora volt mint mikor két műanyag kupakot egymás mellé teszünk.

2éves kora után forrt össze.

2012. máj. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3 éves koráig naponta 1 csepp.nekem ezt mondta 2 hete a védőnő és a doki az 1 éves státuszon.
2012. máj. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Gyerekfuggo.

Tegnap mondta a doktorno, hogy most abbahagyhatjuk és majd osztol tavaszik megint adom neki.


16 hos kislány anyukája

2012. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1éves korig naponta, utána csak ősszel és télen javasolta a dokinő. Nyáron több természetes D vitaminhoz jut a szervezet a napsütés és a sok friss gyümölcs-zöldség miatt.
2012. máj. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!