Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves baba ihat már bolti...

1 éves baba ihat már bolti tejet, ha igen akkor mennyit?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
ihat! naponta 5 dl
2012. máj. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Felforralva, vagy csak melegítve?
2012. máj. 29. 11:15
 3/8 anonim ***** válasza:
bolti melegítve házi felforralva
2012. máj. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

bolti tej 2.8% nem kell forralni pasztörizálva van

házi tej csak felforralva hígítás nékül

2012. máj. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. máj. 29. 11:32
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Forrald a bolti tejet is! Ha még nem kostolta csak pár kortyot igyon belőle, hogy kiderüljön nem allergiás e?!
2012. máj. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én forralom a bolti tejet is, sose tudni, nem tart sokáig. Napi 5 dl tejalapú táplálék ajánlott, de ha nem issza meg, akkor lehet tejtermékekkel is kiegészíteni. Pl. az én fiam az istenért sem iszik összesen 3 dl-nél többet, így kap sok joghurtot, túrót, stb.
2012. máj. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi volt a a baj a válaszommal, hogy így le lettem pontozva. De annak aki ilyen nagy szakértője a dolgoknak üzenem, hogy az én gyerekem összesen 3 !!! kortyot ivott, 3 órán belül pöttyös lett, másnap vörös foltos. Nem tudom milyen reakció lett volna, ha többet iszik, de jobb bele sem gondolni! A forralásról meg annyit, hogy nem a fertőtlenítés a cél, hanem, hogy a fehérjék kicsapodjanak, így könnyebben emészthető! Megint lehet lepontozni! :)
2012. máj. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!