Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ihat egy 9 hónapos baba Jana...

Ihat egy 9 hónapos baba Jana vizet? Esetleg izesítettet?

Figyelt kérdés
Jön a nyár jó lenne rászoktatnom valami vizes dologra.Jelenleg teát iszik.Érdekel még hogy gyümilevekből melyiket ihatja???
2012. máj. 24. 12:54
 1/4 anonim válasza:
0%
Mé ne ihatna Jana vizet? a víz az víz pfff -.-"
2012. máj. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ihat!!! hisz baba viz!!!
2012. máj. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

bármit ihat...csak alkoholt ne....oké viccelek:)

nyugodtan ihat gyümilevet, én hígítottam neki vízzel,de csak mert általában 100%osat vettem és az úgy elég tömény.De mondjuk a sió barack is tömény magában szerintem...

vizet meg minden további nélkül, én az ízesített janát csak azért nem adnám,mert nagyon durván rá tudnak cuppanni az ilyen ízesített "vackokra".Nem vagyok cukor és tea ellenes,én is fiam is nagyon szereti a gyümölcs teát, de a víz az legyen víz.Esetleg te készíts limonádét, ha a sima vizet nagyon nem akarja elfogadni.

2012. máj. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ízesített ásványvizet nem adnék neki. Nézd meg az ásványi anyag tartalmát, lehet, hogy magas egy babának. 1 éves kor felett adnám csak.
2012. máj. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!