Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor mehetünk először kislány...

Mikor mehetünk először kislányommal külföldre?

Figyelt kérdés
Apa kint dolgozik és hogy néha együtt lehessünk,szeretnénk kimenni vele.Az út 9óra hossza autóval.Mikor mehetünk legkorábban?Nagyon féltem,de szeretném,ha Apával is lehetne.
2009. jún. 30. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom négy hetes volt, mikor hazamentünk Finnországból autóval...
2009. jún. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi alig három hónaposan utaztunk először 12 órát. Mózeskosárba fektettük a hátsó ülésre és éjszaka utaztunk, hogy minél többet aludjon. Nem mondom, hogy nem volt neki fárasztó, de másnap picit többet aludt, s aztán semmi baja nem volt.
2009. jún. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
3 honapos volt, amikor kocsival hazamenunk Magyarorszagra Londonbol. Kb. 3 orankent megalltunk szopizni, meg pelust cserelni, igy 2 napig tartott az ut, mert ejszaka nem vezettunk. Szerintem 1-4 honapos korban meg siman lehet menni hosszabb utra, mert az ut nagy reszet atalussza a baba, kesobb mar nehezebb a hosszu autozas.
2009. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!