Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudhatok meg többet a...

Honnan tudhatok meg többet a hipotóniáról?

Figyelt kérdés
Pl. mi okozza, milyen következményei lehetnek, kinőheti-e.
2012. máj. 29. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. máj. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A neten nagyon sok infó van róla:

[link]


Lányom enyhe oxigénhiánnyal született, ez nyaki hipotóniát okozott nála. Szerencsére egy kis otthoni tornával (doki javaslatára) hamar kinőtte.

2012. máj. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
írd be a "gugliba". én is onnan tájékozódtam. a lányom korababa lett és amiatt súlyosan hypotón.mivel ez leginkább az izmokkal kapcsolatos, így megfelelő és időben történő kezeléssel tökéletesen "gyógyítható". de sajnos ha nem veszik észre vagy csak későn, lehetnek maradandó, mondjuk szakember számára látható nyomok.
2012. máj. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam hipotóniával született. 2 hónapos korától addig amíg önállóan nem járt (1 éves koráig) minden héten jártunk egyszer fél - 1 órát Dévény tornára. Rengeteget segített, még a tanárnéni is meg volt döbbenve, hogy mennyit fejlődött a fiam. Szóval ahogy írtam 1 éves kora óta önállóan megy, fut, szalad. Az ismeretségi körünkben van olyan baba, aki 6 héttel idősebb, mint a kisfiam és a mai napig nem jár önállóan. Úgyhogy véleményem szerint kezelhető, kinőhető.
2012. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!