Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyeség az ha 14éves fejjel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség az ha 14éves fejjel szeretnék egy komoly kapcsolatot? Vagy ilyenkor még semmit nem tudhatok az érzésekről?

Figyelt kérdés
normális válaszokat légyszi:) 14 / L

2012. ápr. 8. 22:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Fiam!

Kapard le a tojáshéjat a fenekedről.

Apád

2012. ápr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, bár a felnőttek azt fogják mondani, hogy gyerekszerelem. Ami igaz is, mert úgyis lesz még. Tapasztalat viszont kell, és az ember így szerzi. És a mai 14 lányokat elnézve, már semmi sem korai. :D De ne állj be a sorba. Az ember születése előtt is érez, szóval tudhatsz róluk. :)
2012. ápr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Keveset mindenesetre. Ilyen fiatalon ne kösd le magad, ez olyan szép időszakod...élvezd ki, ismerkedj, szórakozz! Később is ráérsz komoly kapcsolatra és jobban is fog kb működni. :) /N
2012. ápr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
1. Szerintem érthető volt,hogy normális választ szeretnék 2. Nem sminkelem magam,nem iszom,nem járok bulizni,nem öltözöm úgy mint egy ribanc,nem cigizem és eddig még nem jártam senkivel!
2012. ápr. 8. 22:10
 5/27 A kérdező kommentje:
3. Köszi:)
2012. ápr. 8. 22:11
 6/27 anonim ***** válasza:

14 évesen egy csaj futott utánam egész nap, suliban sem tudtam lerázni. Csak púp volt a hátamon, gondoltam én még kicsi vagyok egy kapcsolathoz és ciki volt a barátaim előtt is. Persze 2-3 év múlva fogtam a fejem, hogy miért voltam ilyen hülye...


Mint kiderült tényleg kicsi voltam egy kapcsolathoz, hisz így gondolkodtam. Ha már felteszed ezt a kérdést magadnak, az azt jelenti hogy kezded érteni mi a helyzet. Való igaz hogy a lányok hamarabb érnek, az én story-m is ezt igazolja. Viszont amit tanácsolni tudok, hogy ne erőltesd rá senkire az akaratod, és értsd meg a fiuk ebben a korban még nem igazán tudják mit csinálnak/mit kellene csinálniuk egy lánnyal. Én azt mondom próbálkozni lehet, de ne számíts arra hogy komoly kapcsolat lesz belőle. A komoly kapcsolat amúgy is csak úgy kialakul. Előre sose tudod miből lesz komoly...


21/F

2012. ápr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
A humor a legjobb érzés. A szerelem meg a legveszedelmesebb.
2012. ápr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

szerintem nem gáz.... Én 14 voltam mikor összejöttem a jelenlegi párommal, és közösen tervezzük a jövőnket. :-)

L/18

2012. ápr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
14 évesen szerintem felesleges, persze még mindig jobb, mint ha egyik fiút falnád a másik után. Én csak a magam 14 éves énjéből tudok kiindulni (koromhoz képest értelmes, komoly lány voltam akkor is) - semmit nem tudtam a párkapcsolatokról, és nagyon nem voltam kész ilyesmire. Szerintem ennyi idősen még az önfejlődés kell, hogy előtérben legyen, az én feltérképezése, a fiúzás csak valahol nagyon hátul kullogjon a fontos dolgok sorában.
2012. ápr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

6/7 . kööszii:)

utolsóó :))))

2012. ápr. 8. 22:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!