Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány szót mond tudatosan a 11...

Hány szót mond tudatosan a 11 hós-1 éves babád?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 20:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, előző vagyok, 1 éves, így akartam kezdeni, hogy a lányom 1 éves...
2012. máj. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egy éves a fiam, amiket már tudatosan mond: bújocska közben a kukk, a cicának a ci, mem, ami nála a nem és a Teddy nevű kutyánknak mondja, hogy Te.
2012. máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Snapette ***** válasza:

Tudatosan egyet sem, mondja a babababa meg mamamama, vavavava, és mond egy nagyon érdekeset, ami úgy hangzik, hogy dissz, jól megnyomja az sz-t, de egyiket sem használja valamire konkrétan, csak mondja. Néha leutánoz szavakat, néha tök helyesen mondja ki, de nem ismétli őket és nem köti össze a jelentéssel. A minap tisztán kimondta, hogy 'haza', mert kb négyszer mondtam egymás után, hogy megyünk haza, de többet nem mondta. Utánozza, ha mondom, hogy vauvau, kicsit úgy, hogy vava, de magától nem mondja. Érteni sokmindent ért, 'hozd ide', 'tedd le', 'vedd fel', 'dobd el', 'hol van a...', ha mondom, hogy megyünk ki indul az ajtóhoz, ha kérdem, hova akar menni, akkor mutatja.

13 hónapos, lány.

2012. máj. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy irtatok.Az én kislányom is ezeket mondja baba,papa,apa,mama,igen,nem,nyanya(az az anya):)A nyuszit felismeri rögtön ránéz ha kérdezzük h hol van.Ezekből csak a nyanya és a mama tudatos.Azt hittem le vagyunk maradva de ezek szerint nem:)Most 11 hónapos.
2012. máj. 30. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!