Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek ilyet 1 éves gyereknek?

Vennétek ilyet 1 éves gyereknek?

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 30. 14:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Még korai. 2 évesnek már igen
2012. máj. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

ááááá egy évesnek biztos nem.

kétésfél inkább 3 éves lenne az a korosztály aki tényleg ki tudná használni a mobil változatát szv. csak a tábla azt kétezer ft-tól kapsz a m-ller drogériákban v. ro..mann bárhol játékboltban is .


szv ez az asztali változat nem is igazán praktikus mert akinek készült az a korosztály már nem v. csak ritkán leültethető . ha várakoznotok kell csak odapakolod és elvan a kisgyerek vele fél -egy órát.

2012. máj. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
1 évesnek nem. 3 éves kor környékén tudják élvezni, értékelni.
2012. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon karai!

Kb annyit fog vele tenni hogy össze vissza csapkodja a tollal,és annyi is neki..kb 2 éves kórtól ajánlanám én is ha nem 3...(kislányom 2 éves lesz pont holnap..na neki még nem vennék ilyet mert néha rajzol ugyan,de a lényeg a rányomása a papírra hegy törésig:-)kisfiam 3.5éves ő inkább rajzol már és próbál szinezni..már amennyire egy fiút érdekli a rajzolás..Ő már ügyesebb és nem tenné tönkre)

Ugráló hinta??Picik élvezik rugós ajtótokra szerelhető hintának és lépegetős rugózásra is lehet használni

brendon.hu/Products/List/lengő- és rugós hinták_741/all

van olcsóbban is csak most ezt találtam hirtelen:-))

2012. máj. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem nam tünik túl praktikusnak.


Nálunk a rajzolás a másfél évesemnél, hogy felül az asztalhoz, majd kéri a filcet+ papírt és rajzol. ehhez nem kell semmi tábla. Olyan filce van ami vizzel kijön mindenböl, de csak asztalnál használhatja, ne rohangáljon firkálva a lakásban.


Van neki mágnes táblája amin jókat rajzolunk, az is egyszerü, azzal kárt nem tud tenni.


Anyósomtól kaptunk aqua doodlt, de azt sem használjuk, mert mindig vizet kell bele tenni, aztán kiönteni stb... Nem nagyobb élmény mint egy nomrál filccel rajzolni.

2012. máj. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az oldalon is 2 éves kortól ajánlják:-)

Én személy szerint tapasztalatból mondom olyan 3 körül ajánlanám..de mondjuk erre nem áldoznék ennyit..vannak sokkal praktikusabb játékok ehhez elég egy papírlap és filc..akkor az elöttem szóló mágneses tábláját is jónak tartom....vagy az ugráló hintát:-)

2012. máj. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Milyen mágnestáblát ajánlottok? Vagy azt az elhúzhatósat, ami törli a rajzot? Crayolánál nem találtam.
2012. máj. 30. 14:34
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha mágnes táblát szeretnél akkor nagyobb dol3gokat vegyél rá hogy le ne nyelje!!
2012. máj. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez még korai, de az oldal nagyon, én örülök neki, hogy belinkelted!! Köszi! :)

A mágneses tábla bőven elég neki, habár az én lányom azt is csak a 2. szülinapjára kapta.

Megnézhetes 100Ft-os boltokban, Brendonban, Regio játékáruházban, Müllerben. Ezeken a helyeken már láttam.

A Müllerben pl. többféle méret is van, némelyik színeset is rajzol.

2012. máj. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Pár 100Ft-os mágneses rajztáblát inkább.

De mi kerül ebbe közel 9ezer Ft-ba?

2012. máj. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!