Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel mossam a babaruhákat...

Mivel mossam a babaruhákat hogy ne maradjon benne a bébikaja? Mit rakjak hozzá? Milyen fehéritőt vagy mosoport használjak?

Figyelt kérdés
megörülök tőle hogy kiveszem a mosogépből a ruhát és foltos. 60 fokon mosom, 90 percig. és mégis benne marad?lehetőleg azt ne irjátok hogy játszos ruhába etessem.
2009. jún. 30. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem használok fehérítőt, dref sensitivvel mosom a ruháit 40 fokon 30percig és nem marad benne folt.

14 hónapos kisfiú anyukája

2009. jún. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is így voltam.Nekem a Vanish oxy action vált be.Nekem is itt ajánlották,Kicsit drága,de megéri.

Én is 60 fokon mosom a ruhát,de előtte beáztatom egy éjszakára ebbe a ruhát ami foltos,majd a mosógépbe a mosóporhoz is teszek egy kis vanisht.

2009. jún. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok mint Te. A ruháknak nagyon jó az illatuk a Persil Gold plustól, de a foltok ott maradnak!!

Én most a színes Cloroxszal próbálkozom. Kiszedte a gyümifoltokat, de csak úgy ha legalább 1 napig áztattam. Ja, és a napon szárítás is jó, bár némely ruha színét fakítja.

2009. jún. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a Vanish Dual Power hozza ki a legjobban a foltokat (meggy, cseresznye, vér).

Paprikás zsírt a mi ruhánkból nem szedte ki, azt kézmosóval tudtam kiszedni (mint az Ultra Derm, csak fehér, olcsó, Super Hand nevű). Fehér ruhákra meg a Domestos fehérítő használ.

2009. jún. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a Domestos fehérítő hozza ki a fehér/világos ruhákból. Még Vanish Oxi Action-t is használom, de az nem mindig jó!
2009. jún. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a Vanish szappant használom, olcsó, sokáig elég, és nagyon jó. De én úgy szoktam, hogy rögtön bekenem vele, eddig mindent kiszedett.
2009. jún. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A foltokat szerintem egy mosószer sem szedi ki, azt mosás előtt mindig meg kell kezelni, dörzsölni, sikszor nekem is egy napig rajta van a folttisztító(clorox color)

A fehérekre meg hypó, én nem kínlódom még azokkal is, épp elég a színeseket dörzsölgetni.

2009. júl. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!