Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagyhatom aludni napközben...

Hagyhatom aludni napközben többször is?

Figyelt kérdés
A kislányom 1 éves, szépen kialakult a napirendje. Este 8-tól reggel 8-ig alszik (persze éjjel párszor felkel, de utána visszaalszik), napközben 12-től kb 13:30-ig. Most 3 napja lázas, nyűgös, nem eszik és napközben többször is elalszik. Baj, ha hagyom aludni? Fel fog borulni a rendszer? Az a baj, hogy sajnálom felébreszteni. Most is 17:45-kor elaludt és még nem ébredt fel. Tegnap is ez volt és utána éjfélig fent folt. Ti mit csináltok ilyenkor? A doki nem tudja mi a baja, azt mondta, hogy vagy 3 napos láz, vagy torokgyulladás, majd kiderül. Ébresszem fel, vagy hagyhatom pihenni?

2012. máj. 30. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Hagyd aludni. Ha közben felébred, akkor itasd, vagy szükség esetén csillapíts a lázát.

Még egy felnőttet is ledönt a lábáról a láz, és többször alszik napközben, a gyerekek sem különbek. Így gyógyul:)

2012. máj. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Este nem hagytam volna, hogy aludjon, és utána fent legyen éjfélig. Napközben hagynám, de késő du. nem. Akkor egy órát kihúztam volna, és aludjon rendesen.
2012. máj. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

alvás közben gyógyul, én soha nem keltettem betegen :)

a másik fele meg az, hogy mivel óránként nézem éjjel a lázát, úgy sem igen alszom, így aztán tök mindegy nekem hogy mikor fekszik le, legalább nem egyedül virrasztok :D

jó, nem vicces :) ilyenkor le szoktam tölteni egész estét d. meséket és azt nézzük míg ki nem dől, összebújva a francia ágyon :)

nálunk soha nem volt gond betegség után visszaállni a napirendre

2012. máj. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. máj. 30. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!