Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt olyan anyukák akik...

Vannak itt olyan anyukák akik fiatalabbnak néznek ki a koruknál?

Figyelt kérdés

Kaptatok már valamilyen beszólást? Vagy kerültetek már emiatt kellemetlen helyzetbe?


Engem rendszerint le kislányoznak, és a boltban ha veszek a páromnak citromos sört akkor elkérik a személyimet. Ez a személyi elkérés idegesít a legjobban. Mindig ugyanaz az öregebb nő szokta tőlem elkérni a személyit:D Nem értem miért, mert ott van velem a lányom is, ráadásul már nem egyszer látott.


2012. máj. 31. 12:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
84%
én 26 éves vagyok és gyakran elkérik a személyimet, 22 évesnek szoktak nézni általában :) most hogy már közelebb a 30 mint a 20 nekem hízelgő :)
2012. máj. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
92%

Barátnőm ilyen...29 éves, de mindenhol elkérik a személyit tőle, sőt ha a babájával van, akkor már kapott beszólásokat is, egyszer egy olyat, hogy "jól esett d.ugni mi, de nem volt eszed védekezni mi kisanyám?" Erre ő azt mondta, hogy nem, mert direkt szerettem volna gyereket, még mielőtt jövő hónapban 30 leszek. :) Nagyon néztek állítólag.


Igazából valahol irigylem tőle még az összes beszólást is, mert én is 29 vagyok, de nekem múltkor azt mondta egy kutatást felmérő, hogy köszi, de 30 év felettiekkel nem csinálhat felmérést... :) Hát így jártam, de akkor inkább már nézhetnének csitrinek. :)

2012. máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
79%
25 évesen voltam terhes, nagy pocakkal venni akartam cigit a férjemnek, nem adtak. Legutóbb 3-4 hete egyik Penny-ben szintén férjemnek venni akartam cigit, velem volt a 2,5 éves lányom, nem adtak. Hozzáteszem 28 éves vagyok. Engem is bosszant, amikor kérik a személyit. Évekig elviseltem, rátudtam a dolgot, de mostmár nagyon idegesít. Nem nézek ki 28-nak? Oké. Nézzenek 22-nek, bánom én, de könyörgöm, még 18-nak sem nézek ki? Ezt azért már nehezen tudom elhinni. Dehát mégis mindig beleakadok ilyen vaksi eladókba.
2012. máj. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%
Én 29éves vagyok és kb 20-22nek néznek. A férjem is kölyökképű: 35éves és kb 28nak szokták nézni :) Mi örülünk neki. Én jókat mosolygok amikor nem tudják hova rakni, hogy már van egy majdnem 2éves lányom és férjnél vagyok 6éve...pedig még csak 20éves vagyok :D :D
2012. máj. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%
Jaj ne is mondd! Nekem nagyon gyerek arcom van és ezen még a smink se segít! 26 évesen lettem terhes, a nénik összesúgtak a hátam mögött, a férjemre pedig úgy néztek mint egy megrontóra... :S
2012. máj. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Én fordított helyzetben vagyok, férjemet nézik vagy 5-6 évvel fiatalabbnak nálam. Én 28 vagyok, ő 31, de mindig megkérdezik, hogy nem zavar-e minket, hogy párom a fiatalabb. Ja, és tőle kérik el a személyit...baromi vicces. Tény, hogy nagyon kölyökarca van neki is, de azért 18 évesnek nézni érdekes. Ő örül neki, én meg kullogok utána mint egy vén p... :)
2012. máj. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

27 vagyok, terhes 2. babával és általában csodálkoznak azon is hogy terhes vagyok, hát még mikor megmondom, hogy a 2. :)

Általában anyumat nézik a gyerekem anyjának mikor együtt sétálunk:)Ő idén lesz 50 éves, de nagyon fiatalos, egy 10-est simán letagadhat.Úgy látszik nálunk ez genetika:)

2012. máj. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 21 vagyok, és gyakran megkérdezik, hogy elmúltam-e már 18? De a legjobb az volt, amikor mentem le átvenni a postástól anyum csomagját, és megkérdezte elmúltam-e már 14? :D Engem nem zavar, legalább majd öregebb koromban is fiatalosan fogok kinézni. :) Már hozzászoktam, hogy engem mindenki kislánynak, kicsinek, picinek hív még most is. Nem tapasztaltam amúgy beszólást, maximum néha furán néznek rám, de akkor is inkább az idősebbek, bár én nem ezt figyelem, ki hogy néz.
2012. máj. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
91%
21 éves vagyok, még nincs kinn a baba, de már mindenki azt kérdezgeti, hogy azért leteszem-e az érettségit gyerek mellett, meg hogy miért estem teherbe elsős gimisként :S Rendben, hogy egyetem mellől jövök szülni, tehát tényleg fiatal vagyok, de azért már nem tini...
2012. máj. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
88%

25 vagyok,és állandóan kiskorúnak néznek,a múltkor egy csapat 16 év körüli fiú banda szólt be mikor a kislányomat sétáltattam,hogy jó nagy kur.va lehetek,ha már ilyen idősen felcsináltattam magam.

Visszakérdeztem az egyiknek,hogy a te anyád hány évesen szült.Azt mondta 26,na mondom akkor ő is jó nagy kur.va volt.

2012. máj. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!