Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ugye attól még nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye attól még nem vagyok pedofil 22 évesen, csak merta 14-17 év körüli lányok jönnek be többnyire? Lányok titeket zavarna, ha egy koránál fiatalabbnak kinéző huszonéves srác ismerekedne veletek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 23. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
DE!!!
2012. máj. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 okoska31 ***** válasza:

ha a lány 17 alatt van, akkor de igen, valahol az vagy (csak azért nem, mert még nem vagy 30 felett).

nem azzal van a gond, hogy mennyivel fiatalabb, hanem, hogy még gyerek. majd 5 év múlva már jó lesz a diff.

2012. máj. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Fogalmatok sincs, mit jelent a pedofil.

Amíg elmúlt 14, addig nincs gond. Nem olyan nagy különbség az.

2012. máj. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De most mit csináljak, 17-18-nak néz mindenki max, volt aki már 15-nek, akkor mégis hogy lenne esélyem a huszonéves nőknél? Meg nem is vonzanak úgy, mint a fiatal, tini lányok. Ez van, nem választás kérdése sajnos.
2012. máj. 23. 18:03
 5/10 anonim ***** válasza:

a pedofil hivatalosan az a férfi aki (jóval) elmúlt 18 éves, mégis 14 év alatti gyerekekkel akar szexuális kapcsolatot kialakítani.

17 éves lány vagyok és nálam még a 22 éves beleférne.

(de van barátom)

2012. máj. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Engem se zavarna,ha 22 éves barátom lenne. Egyik barátnőm 14 évesen jött össze a mostani barátjával,aki akkor 22 volt. A korkülönbségtől függetlenül még mindig együtt vannak már több,mint 3 éve. :)
2012. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy pedofil, csak simán undorító. Na jó, egy 22 éves pasi és egy 17 éves lány még OK (bár belegondolva, a lánynak még minimum 1 éve van hátra az érettségiig, a pasi meg végzős az egyetemen...már ha..)

De egy 14 éves az még gyerek. Testileg és lelkileg is, ilyen korban a lányoknak max a csókig kellene eljutni, de egy 22éves pasinak már legtöbbször szex is kell, egy 14 évestől ezt viszont nem lehet elvárni. Másrészt az együtt járáshoz szükséges a harmónia, egy 14 és egy 22 éves között viszont még akkora a szakadék, hogy nincs sok esély a megfelelő összhangra. Vagy neked megegyezik az érdeklődési köröd egy 14 éves kislányéval? Mert akkor csak gratulálni tudok.

2012. máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
engem nagyon is zavarna. csak ennyit válaszolok
2012. máj. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Törvényesen 14 év felett nem az, szülőknek sincs beleszólása ilyen dolgokba. Az a pedomaci aki 10 és az alatti lányokat szemel ki.
2012. máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy az. Engem mindig megtalálnak az ilyen huszonévesek...
2012. máj. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!