Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg adtok a teszveszen...

Tényleg adtok a teszveszen több ezer forintot egyetlen darabka használt next ruháért?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 15:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem azért linkelték be, mert látszik, hogy nem csak több ezerért vannak Next ruhák, és aki nem tudja, az is képben legyen róla, hogy milyen ruhákról van szó, illetve van egy viszonyítási alap, hogy pl. a drágább ruhák, amikről a kérdés szólt, hogy néznek ki, megérik-e az árukat.
2012. máj. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én bababörzén vettem Next ruhákat a lányomnak,300ft volt darabja,volt köztük nyári hosszúnadrág,rövid naci,felső és nem látszik egyiken se,hogy használt lenne.Én nagyon szeretem mert tartós,egy méret sokáig jó,nagyon jó az anyaga.Sőt volt olyan vastag melegítőnaci,szintén Nextes amit turiban 100ft-ért vettem.Szóval nem egy darabot veszek 1000Ft-ért.Az új ára nekem nem megfizethető sajnos.
2012. máj. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én biztos nem adnék érte annyit. Bp-n két Next üzlet is van és ha nagyon rámjön, akkor ott veszek 1-1 darabot a kislányomnak. Egyébként ezeket a cuccokat baromi drágán adták el, én ennél olcsóbban láttam az üzletben pl a hosszúujjú felsőket.

Nem ide tartozik, de a minősége szerintem egyáltalán nem jó, főleg nem kiváló, akár újonnan akár használtan vettem next-et eddig, sokkal viseltesebbnek tűnt pár mosás után mint bármelyik másik márkájú ruha!

2012. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én sem értem mi ez a Next őrület otthon,
2012. máj. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én még nem csalódtam a minőségben.
2012. jún. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
én nem adok. Nem hinném, hogy jobb, szebb, tartósabb egy használt next, mint mondjuk egy új H&M-es, C&A-s vagy akár egy Tescos.
2012. jún. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
... vagy említhetném a Scamp-et is.
2012. jún. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!