Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek jót tennék a...

Szerintetek jót tennék a barátnőmmel, ha ezután kevesebbet segítenék neki?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm férje 3 hónapja hunyt el. Lányuk 5 éves, fiuk 6 hetes. Amióta a kicsi megszületett, én viszem és hozom a nagyot oviból. Nem fáradtság, itthon vagyok a 8 hónaposommal, szívesen csinálom. Barátnőm anyósa átjár főzni, bevásárol. Emiatt barátnőm (és a baba) még szinte ki sem tették a lábukat a lakásból.

Megértem, hogy miért nem vágyik emberek közé, de meddig maradhat ez így?

Az oviból még 3 hét van, utána gondolom úgyis mennek majd erre-arra, de addig jó ez így?


2012. máj. 31. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon nehéz lenne feldolgoznom,3 hónap alatt nem menne talán 1 év alatt sem.Szerintem ezt a 3hetet még csináld végig.Utána pedig ha nem esik nehezedre menj el vele/velük sétálni vagy a nagyobb gyerekért az oviba.

Én ezt tenném.

2012. máj. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tőle kellene kipuhatolnod, minden esetre baromi klassz csaj lehetsz (és barát), hogy ennyit segítesz!
2012. máj. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó, szeptembertől mát gondolom nem így lesz! Nagyon rendes tőled, tényleg igazi barátnő vagy! Hú, azért nem semmi lehetett a terhesség végét így megélnie, na és a szülés! Beteg volt a férje vagy balesetben halt meg?
2012. máj. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Három hét múlva a nagy is otthon lesz, akkor majd biztos lemennek. Meg anyósa továbbra is fog segíteni, szegény ő is megbolondulna egész nap egyedül otthon :-((


Nem szeretném siettetni, minden tiszteletem az övé hogy végigcsinálta a terhességet és a szülést. Csak kicsit aggódok érte :-( Elég pörgős nő volt, a naggyal is végig dolgozott és most a kicsivel is a férje haláláig.


Ő a legjobb barátnőm, számíthatunk egymásra és tényleg nem nagy dolog. Sétálunk egyet reggel, hazafelé bevásárolunk, ebéd után megint séta. Délután kicsit tudunk beszélgetni is. Ráadásul a férje segített nekem állást találni még korábban.


Autóbalesetben halt meg :-( Még csak 34 éves volt :-((

2012. máj. 31. 16:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez szörnyű! Ráadásul fel sem tudott készülni rá, csoda, hogy nem indult meg a szülés hamarabb. Tudja szoptatni a babát? Nekem a kicsi 3 hónapos volt amikor éjszaka a nagy (3 éves volt) befulladt, mentőt kellett hívnunk. Előtte rengeteg tejem volt, de reggelre elapadt-az idegtől.
2012. máj. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én nagyon értem, amit kérdezel. szerintem nagyon finoman kezd el elhívni őt ide-oda. először csak át hozzátok vagy kérd meg, hogy segítsen ő neked vmiben. esetleg próbálj vele vmilyen nosztalgikus programot csinálni.
2012. máj. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!