Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos a babám, reggel, és...

9 hónapos a babám, reggel, és este még tápszert eszik, viszont azt vettem észre, hogy egyre kevesebbet kér, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Eleinte 240 milit is megivott, és ez lecsökkent olyan 200-ra, de most már annyi sincs. Van hogy csak 150-180 milit iszik meg! a többi étkezés már rég ki van váltva nála!
2012. máj. 23. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem tudtam mire fogni, de előfordult ilyen nálunk is, kétszer eddig. Még lejjebb is ment, volt, hogy 100-120-at ivott csak. Én akkor több tejterméket adtam. Aztán egyszer csak visszatért a tápszer imádata.

Mondhatjuk, hogy fogzás miatt, de nem akkor jött vissza a kedve, mikor kijött a foga. Nem tudom, mitől volt. Aztán visszaállt.

2012. máj. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát remélem nála is ez csak egy kis időszak, és visszaáll! Elég rossz, hogy megcsinálom neki (persze most kevesebbet mint szoktam) és egy nem is eszi meg, kettő mehet a lefolyóba! Azért ahhoz drága dolog! Mi még nem eszünk tejtermékeket így ezért is fontos lenne neki!:(
2012. máj. 23. 22:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van, de én nem aggódom. Egész nap ( alkalommal) eszik kanalas kajcsit, így szerintem a reggeli és esti tápszer inkább a rituálé része.
2012. máj. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egész egyszerűen úgy vannak vele,hogy megunják.Annyi finomat esznek,a tápszer meg hát nem éppen az.Az én lányom 9 hónaposan kezdett tápszer-sztrájkba,11 hónaposan bevezettem nála a tejet,azt bezzeg imádja.
2012. máj. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt egy ilyen időszak, hogy nem kérte a tápszert, és szerintem is az lehet az ok, hogy egyszerűen túl semleges már neki az íze. Én pici kakaót tettem bele, anyum "receptje" által minimális vaniliás cukor, kakaó, víz, összekeverve és abból egy leheletnyit. Úgy jobban megitta.
2012. máj. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lemaradt a 4, az alkalommal előtt.
2012. máj. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!