Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes venni rugós hintát?...

Érdemes venni rugós hintát? Meddig használta a gyermeked?

Figyelt kérdés
11 hónapos lányomnak gondoltam,még csak most áll fel kapaszkodva,elég gyengék(husos combi,viszont vékony vádli) a lábai. A bébikompot ő szeretné,de én nem szeretném használni,ezért arra gondoltam,rugós hintában is erősíthetne. Sok helyen olvastam,hogy amint elindul a baba,már nem is érdekelte,de úgy látom,mi még ki tudnánk használni. Vélemények?

2012. máj. 31. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Rugós hinta nekem valamiért nem tetszett,de az elektromos nagyon jó szolgálatot tett.Amikor kicsit volt nagyon szeretett benne,sokszor el is aludt,később pedig (kb 10-15kilót bírnak ezek) már egyedül hintázott benne..Sajnátluk mikor kinőtte.Egy szó mint száz,megérte az árát. Bébikompot szerintem se engedd neki.
2012. máj. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A rugós hinta teljesen más, mint az elektromos. Nekünk van rugós, a babám imádja, de nem hinném, hogy sokat erősödött. Lehet, hogy csak egyelőre nem. Különben én is azért vettem, hogy erősödjön, de még nem megy az az igazi le fel ugrálás, csak a lábaival topog, így aztán nem rakom bele, nem akarom megzavarni a mozgásfejlődést. Akkor lesz igazán jó szerintem, ha már a bútorok mellett tud rugózni.
2012. máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az ölemben imád rugózni,és ha a hóna alatt tartom és a talpa éri a földet,el is repülnek szíve szerint. Hintánk nekünk is van,minden féle,nekem olyan eszközre van szükségem,amiben a lábát kell használni.
2012. máj. 31. 20:19
 4/5 Disi ***** válasza:
Mi kölcsön kaptunk egyet, nagyon szerette a babám, de max negyedóráig kötötte le. Kb 2 hónapig használtuk, utána már inkább lépegetni próbált benne. Esetleg nézhetnél használtan vagy majd eladjátok ti ha már megunta a kismanó.
2012. máj. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pont így gondoltam én is Disi! Az egyik ismerősünktől átveszem,így nem akkora kiadás,ha netán mégsem jön be neki! :)
2012. jún. 1. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!