Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedul alszik el este a...

Egyedul alszik el este a gyermeketek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 13:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Másfél éves kor körül van egy ún. 2. szeparációs szorongás, amit újraközeledési krízisnek is szokás hívni. Mivelmár kinyílt előtte a világ, ettől elbizonytalanodik és megijedhet az egyedülléttől, sokszor az addig éjszakát átalvó babák is újra megérbrednek "létszámellenőrzést" tartani.

Próbáld meg kihúzni ezt a pár hetet, esetleg hónapot, légy mellette ha szüksége van rád és visszatér majd minden a régi kerékvágásba:).

2012. jún. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
5 hónapos a kislányom. megvacsizik, aztán beteszem a kiságyába. gagyog még egy 10- 20 percig és elalszik.
2012. jún. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Úúúú hát a tanácsom így hogy nincs külön szoba nem sokat fog érni de azért leírom.... Lányom 11 hónapos és már harmadjára játszotta el hogy nem akart elaludni magában ilyenkor én hallgatom a motyorászást meg a nyöszörgést mind addig amíg nem "pörgeti" be magát! Olyankor bemegyek és felveszem egyetlen egy percre (ezt nekem senki nem mondta, magamtól alakítottam így) megnyugszik és puszival visszateszem! Mikor jövök kifelé elkezdt rettentő hangosan sírni 30 mp-ig és utána megont motyorászás.... ezt még maximium kétszer játszom el és rájön hogy ott vagyok én de neki meg aludni kellene :) fontos szerintem nekik még az hogy tudja hogy ott vagy ha még nem is vele foglalkozol.... a veled alvás az utolsó ments vár legyen.....
2012. jún. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!