Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki ugy indult nyaralni...

Aki ugy indult nyaralni hosszu utra (8 ora körlire) a babájával hogy nem éjjel hanem hajnalban indult, mik a tapasztalatok, hogy birja vissza alszik a kocsiban,9,5 honapos?

Figyelt kérdés
Horvátországba megyünk deaz indulással nem tudom mi legyen ha éjjel megyünk a férjem sem tud pihenni meg én sem,agyereknek meg félek kényelmetlen,nem pihentető a gyerekülésben (9,5honapos) mert ottnem tud forgolodni mocorogni és félek felébredne többször(már rég átalussza az éjjszakát)Akkorő is nyügös lessz!Mik a tapasztalataitok ha hajnalban 3-4 ora körül indulnánk és akkorkeltenénk fel akkor visszaalszik a kocsiban és nem fog nyüglödni,ki tudja pihenni magát?
2009. júl. 1. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
úgy kéne indulnotok, h a kocsiban legyen az alvóideje.
2009. júl. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az neki pihentető alvás?Nagy gáz ha hajnalban felkelte és ugy indulunk,nem tud utánna aludni?
2009. júl. 1. 09:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is hajnalban indultunk HO-ba. Simán elaludt még az út elején.2-szer aludt útközben 2-3 óránként megálltunk fél órára nyújtózkodni.Én hátul ültem mellette és szórakoztattam, játszottunk, énekeltem neki.Semmi gond nem volt jól viselte nagyon.A mi utunk 7 órás volt.
2009. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam erről, h azért kell a saját normális alvásidejében menni, mert akkor szinte nem vesz észre különbséget (pl. kényelmetlenség, meleg). Ha felkelted, lehet h visszaalszik, de sanszosabb h nyűgös lesz, hamarabb felébred. De ne félj ettől, ki fogja bírni. Ha meg is ébred, majd szórakoztatod, énekkel, játékokkal. Az fontos, hogy ha felébredt, akkor 3 óránként mindenképp álljatok meg, szedd ki az ülésből, kicsit mozgasd át.
2009. júl. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!