Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos fiamnak vettem...

16 hónapos fiamnak vettem gumi csizmát, de nem tud menni benne, a méret tuti jó, van valami tipp mi zavarhatja?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mióta tud menni, de egy gumicsizma nem tartja annyira a lábat, hogy stabil tartást adjon.Ezért nem tud benne menni.Ha tetszik neki, akkor megszokja,megtanulja hogy menjen benne, ha viszont nem jó neki, akkor szerintem ne erőltesd.Mert még ha korán kezdett el járni, akkor is ez az időszak a járás tökéletesítése,fejlesztése és ha nem érzi magát jól a lábbeliben az nem használ.
2012. jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, merev a talpa a csizmának és nem érzi úgy a talajt. az én fiam is furán megy benne. csak akkor húzom a lábára, ha nagyon muszáj és elfogadja a szitut, meg tényleg megtanult járni benne (bár ő már 18 hónapos és 11 hós kora óta jár, szóval relatíve régóta), mert tudja, hogy így dorbézolhat kedvére a pocsolyákban :-)))
2012. jún. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, stabilan 11 hónapos kora óta jár, de már szaladni is tud, ezért nem értem, a pocsolyák miatt vettem mert a kis cipőjével mindig beleugrik.

Akkor nem erőltettem, ez van, majd talán később elfogadja:)

2012. jún. 1. 21:38
 4/4 anonim ***** válasza:
A lányom sem ment benne, pedig már régóta járt. Amint ráadtam, leült. Na, a múltkori özönvíznél ráadtam, és kivittem pocsolyázni. Mondanom sem kell, azonnal tudott benne menni. :D
2012. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!