Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok erröl a névröl?

Mit gondoltok erröl a névröl?

Figyelt kérdés

Második lányunknak gondoltuk a Gréta nevet. De mivel nem magyar lesz Greta ként fogják anyakönyvezni itt.

Elsö lányunknak könnyebb volt nevet választani, azt a világon mindenhol ismerik. Anna. De most nehezebb volt. Anna rengeteg gyerek van most. Kicsit ritkább nevet akartunk de minden országban ismertet.


Mivel egy ismerösöm van (ö magyar) akinél Gréta van és ö is már 8 éves, így nem tudom mennyire elfogadott név otthon, vagy kedvelt. Lehet ez is tömeg név lesz? habár nem baj, mert ez az egyetlen név amiben teljesen biztosak vagyunk mindegyikönk.


2012. jún. 2. 09:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Benne van a 100-ban:)

[link]

2012. jún. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én Gréta vagyok. :) Nekem tetszik, szerintem különleges, bár mostanában szerintem gyakoribb lett, én 3 Grétát ismerek magamon kívül :)))
2012. jún. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!