Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4-5 hós babátok mindig ugyanak...

4-5 hós babátok mindig ugyanakkor eszik, alszik?

Figyelt kérdés
Mi 4,5 hósak és anyatejesek vagyunk már elkezdtük a hozzátáplálást de csak kóstolgatunk mindent. Mindig máskor eszik mert éjszaka még 2x-3x kel enni és így tolódnak az időpontok. A nappali alvás is mindig máshogy van. Mikor fog kialakulni a napirend? Baj a későbbiekben ha esetleg nem lesz ilyen?
2009. júl. 1. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Mi is nemrég töltöttük a 4 hót. Nálunk katonai pontossággal zajlanak a napok,és ezt Ő alakította így. Én egyedül az esti dolgokhoz ragaszkodtam,fürdés-evés-alvás azonos időben. 8hetes kora óta nem kel enni éjjel,nappal 5x szopizik. 7,11,14,17,19:30. Ma csúsztunk egy kicsit 7,12 de az esti dolog ugyanúgy lesz mint szokott. Alvása változó,hol 7 után alszik, hol pedig 14 után. Valamikor minden szopi után fél órát. Én azért ragaszkodtam kezdetektől az esti időpontokhoz,mert ha bölcsi vagy ovi lesz,akkor is időben ágyikó és reggel nem lesz nagy baj a kelés.Most is szinte azonos időben ébred magától.Szerintem nekik is kell egy kis rendszer,csak segíteni kell kialakítani. :o)
2009. júl. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az esti fürcsi és alvás ugyanakkor van de az összes többi mindig máskor.
2009. júl. 1. 13:12
 3/3 anonim ***** válasza:
nekünk is az esti fürcsi és az alvás mindig ugyanakkor, a többi változó. ma 4 hós, kislány
2009. júl. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!