Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy segíthetném a 7 hetes...

Hogy segíthetném a 7 hetes kislányomnak?

Figyelt kérdés

Vasárnap este volt utoljára kakija,azóta sem.

Szoptatom,napi 1x kap pótlást,nem eszek semmi olyant ami megfogná a hasát.

Alapban is nagyon hisztis baba,de már tegnap óta nagyon-nagyon hisztis,biztos azért mert nincsen kakija mit tudnék adni neki,vagy enni ahhoz,hogy legyen kakija??


2009. júl. 1. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs más, kúpot kellene adnod neki. Nem jó rászoktatni, de ennyi nap után lehet, hogy szükséges lenne.
2009. júl. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És milyen kúpot adjak neki,arra rá lehet szokni????
2009. júl. 1. 11:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyél szilva vagy barack befőttet. Az anyatejeseknek használ ezt hallottam.



Mi tápszeresek vagyunk az alábbiakat használjuk, mindig felváltva hogy ne szokjon hozzá.

1. Kamilla tea éhgyomorra.

2. Hőmérőzés (ez a legritkábban)

3. Glicerin kúp 2mg-os fele. Csak 3/4- ig tolom be a popsijába és megvárom hogy Ő kitolja. Ha nem hoz eredményt 20 perc múlva felteszem neki, de ez ritka hogy ne legyen eredmény.

4. Duphalac szirup

5. Minden pelenkacserénél torna és pici masszázs.

Remélem valahogy sikerül. Tudom milyen nagy kín. Nekünk néha 7-8 napig nincs széklet.

Megoldódik majd ne izgulj. De mindenképp jelezd a gyerekorvosnak

2009. júl. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kúpra csak akkor szokik rá ha gyakran csinálod.

Mi 4 hónapig 4-5 naponta kúpoztuk és a vegyes táplálás után elmúlt a kaki gond.

2009. júl. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kúpra rá lehet szokni. Megszokja az ingert és később a kúppal sem lesz képes kakilni. De ne félj, ahhoz szinte minden nap használni kellene hosszú távon, hogy hozzászokjon. Glicerines kúpra gondoltam. Orvossal kellene beszélned. Nehéz helyzetben vagy, mert nagyon mást nem tudsz csinálni, hisz túl pici a babád ahhoz, hogy kajával tudj variálni.
2009. júl. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat sokat segítettél.

Még azt megkérdezhetném,hogy hogyan szoktad tornáztatni vagy masszírozni és ez tényleg beválik??

2009. júl. 1. 11:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én ugy hallottam,hogy egy anyatejcsis babának az se baj,ha 8-10 napig nincs széklete!De ha nyügi,akkor nyilván ezt ő nem igy gondolja!Nekünk csak egyszer volt,hogy 3napig nem volt kaki,a 4.nap akartuk meghőmérőzni,de addigra kakizott!Állitolag a hőmérőzés jo,és nem is ártalmas!Nem gyogyszer,nem lehet rászokni!Kicsi krém a hőmérő fémes részére és föltolod neki,aztán jöhet,aminek jönnie kell!Egy kicsi mozgasd o-alakban,de csak picit!
2009. júl. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!