Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hauck Maliburól vélemények?

Hauck Maliburól vélemények?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van, nos ami jó benne, hogy könnyű tolni (fél kézzel is) viszonylag nagy a bevásárló kosara és jól néz ki. Viszont nem volt 2 hónapos amikor kiesett a kereke, persze garanciás, de amikor kicserérlék a vázat a B bababoltban akkor elszakították a huzatot amit letagadtak, és nyikorog a kereke.

Szóval ha ilyet veszel akkor mindenképpen újonnan, mert a barátnőmnek is ilyenje van neki meg eltörött a váza (szintén javították...és javítás közben megint bakizott a bababolt, amit tagadnak :x) a teszveszen is láttam sokat régebben és soknak írták, hogy javítva van házilag a váza...így gondolom típushiba lehet.

2012. jún. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Imádom!!!

Soha semmi baj nem volt vele. Nem esett kis a kereke, a vázzal sincs semmi probléma.

1 negatívum: a huzatát nem lehet leszedni, csak helyileg tisztítható.

Mondjuk mi megcsináltuk leszedhetőre. :-D

2012. jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem leszedhető a huzata, lévén a miénknél is csak a vázat cserélték a huzata maradt a régi, illetve teszveszen/vatárán is szoktam csak huzatokat találni.


De egyébként tényleg, ha nincs vele baj akkor nagyon jó kocsi, főleg ha akciósan jut hozzá az ember.Sok kocsim volt már és ez a középmezőnyben van. Eredeti áron viszont nem venném meg, annyiért azért jobb kocsikat is kaphatok.

2012. jún. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]

találtam egy eladót:)

2012. jún. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg akkor sem leszedhető. Nézd meg jobban!
2012. jún. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De ha nem leszedhető, akkor szerinted hogyan cserélték ki nálunk csak a vázat és hogyan maradhatott meg a régi huzat?Valaki linkelt egy eladó kocsit és ott is látszik, hogy huzat nincs a kocsin csak az autósülés...illetve íme egy videó a huzat leszedéséről:

http://www.youtube.com/watch?v=W7864mCY8WQ&feature=relmfu


Szóval kérlek higgyél nekem, hogy a Hauck Malibu babakocsinak levehető a huzata :)

2012. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

No, akkor tisztázzunk valamit, mert mi igencsak elbeszélünk egymás mellett! :)

Van a babakocsi (váz+ülőrész). Az ülőrész (amit a videón is leszednek a vázról), az be van vonva egy anyaggal, vagyis az a huzata = üléshuzat.

Úgyhogy kérlek higgyél nekem, hogy a Hauck Malibunak a huzata nem szedhető le, csak maga az ülés! Teljesen tisztában vagyok vele, ugyanis én tavaly nyáron szétszedtem a kocsit.

A leszedhető huzat nálam azt jelenti, hogy le tudom szedni a huzatot, és ki tudom mosni. Úgy, mint pl. az ágyneműhuzatot. :)))

2012. jún. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor különböző véleményen vagyunk, mert nekem a levehető huzat azt jeleni, hogy ha mosni akarom akkor nem kell a vázon mosni, hanem le tudom venni és ki tudom mosni a kádban vagy a mosó gépben. Pl levehető a huzata a Quinny zappnak is, de abban is marad egy plusz merevítés ami miatt pl mosógépben nem tudod mosni, szóval nekem ez is a levehető huzat kategóriába tartozik :) De neked meg nem :) Ennyi :)
2012. jún. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem szoktam ilyet csinálni, de akkor sem hagyom magam!

Nem bírom, ha valaki ragaszkodik a saját ..., mikor nincs igaza. (már bocsi)

Épp ezért mondom, hogy Te nem csak a huzatot mosod, hanem az egész ülőrészt, mindenestől.

A huzat nálam azt jelenti, hogy levehető valamiről, azaz külön (önmagában) mosható. Ha nálad nem azt jelenti, az baj. Akkor ott egy kis fogalomzavar van. :)

Vagy az ágyneműről sem húzod le a huzatot, hanem paplanostól teszed a gépbe?

2012. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!