Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan alakíthatnám ki 6...

Hogyan alakíthatnám ki 6 hónapos babám napirendjét?

Figyelt kérdés
Eddig 3 óránként evett, de most valahogy nem megy neki a kaja (lehet nem éhes). Gondoltam elhúzom a kajaidőket, naponta 5x evett eddig, így belefért reggel- este tápszer, délelőtt gyümi, délben főzelék, délután tejpép. Ha most elhúzom nem lesz ki az 5 étkezés, de mindenféleképp szeretnék neki adni gyümölcsöt és főzeléket is. A tejpépet szereti azt se hagynám ki. Nappal alszik 3x félórát , nem mindig ugyan abban az időben, így vagy alvás előtt eszik vagy utána. Kicsit össze vissza érzem ezt az egészet. Vagy lehet neki egyik nap gyümölcsöt adni, a másik nap meg főzeléket? Eddig nappal 3 óránként evett, de most nem éhezik meg olyan hamar. Este 7-8kor alszik reggel 5-6ig. Van ötlet?
2009. júl. 1. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem nem gond ez így.ö hozzájuk igazodunk nem adok mindig gyümit ha nem ugy jönn ki a lépés, de keverem a gyümit zöldséggel, így lesz fözi. pl. krumpli+ sbarack.2-es a tápszered már? én reggel és délelött tápot adok utána fözit ,majd ha marad fözi akkor azt ha kevés potolom táp v. tejpép. este cumis üvegböl sinlac.Van hogy csak ugy meg kinálom gyümivel és jól esik neki . + víz.V. este elött még tejpépet kínálok mert még nem álos.
2009. júl. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Még nem a 2es tápszert eszi, a dokinő még felírt az 1esből 3 dobozt. Csak utána kezdem el a 2est. Ez számít valamit?
2009. júl. 1. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!