Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hós volt a babátok,...

Hány hós volt a babátok, mikor konkrétan négykézláb elkezdett mászni? Hány kilós volt ekkor kb? És kisfiú vagy kislány?

Figyelt kérdés

Tudom, minden baba más, de a kisfiam 7,5 hós, kíváncsi vagyok mikorra várható, mert most még csak kúszik.

Köszi


2009. júl. 1. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10 hónapos volt,kb olyan 7,5 kiló lehetett,lány.Igaz 8 hónapos volt mikor először felállt,és amikor mászni kezdett már bútorokban kapaszkodva lépegetett is.Alig töltötte be a 11 hónapot,amikor elindult.
2009. júl. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8 hós volt, 9,5 kiló. Nem kúszott elötte.
2009. júl. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
és fiú, ez lemaradt
2009. júl. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Napra pontosan 9 hónapos volt a kisfiam és kb 8,5 kiló körüli volt a súlya.
2009. júl. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
7 honapos és egy hetes volt mikor négykézláb mászot és akkor kb 8kg 40 dkg lehetet most majd 8 honapos és mindenhová négykézláb megy nem marad meg seholse ahová lerakom csak kis idöre ugyhogy élvezd ki a pillanatot hogy még otmarad ahová teszed de mondjuk az elsö fiam egyáltalán nem ment négykézláb ö csak kuszot majd felált és egy évesen ment ja és a kicsi is fiu :)
2009. júl. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10 hónapos volt ,fiú és kb.11 kg.
2009. júl. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kislányom 8 hós kora körül kezdett el mászni, előtte hetekig kúszott. Ja, és akkor olyan 8 kg körül volt.
2009. júl. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Már azt hittem el vagyunk késve, mindenki azt kérdezgeti, hogy még nem mászik te jó ég. Tegnap azon voltak kiakadva, "kedves" néni az utcából, hogy még nem jár, na őt elküldtem a francba, de a mászást tényleg sokan mondták, hogy már ideje. Viszont megnyugatattatok. Itt is olvasni, hogy 5.5 meg 6.5 hósan mindenki babája mászik. Különös....
2009. júl. 1. 13:00
 9/13 anonim ***** válasza:

12:54-es vagyok.Nekem egy gyógytornász 10 hónapos kort mondott,hogy addig szoktak megtanulni mászni,na az én fiam szerinte pont határeset volt,mert már egy picit megkésettnek látta a mozgását.Ha 10 hónapos koráig nem mászik,akkor mutasd meg orvosnak,de valószínüleg be fog indulni.Minden baba más és több hónappal is előrébb lehet két azonos korú baba közül valamelyik a másiktól.

Barátnőm kislánya például már 6 hónapos kora körül kezdett mászni és pár hét elteltével már bejárta a lakást.Ilyenek is vannak,de lusta babák is,mint az én fiam.

2009. júl. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem most tölti be a 8 hónapot a fiacskám kb. 9 kg,és csak helyeszkedik a játékok után, hasán oldalra csuszik, hátra csuszik és libeg.Én nem aggodok különbözöek vagyunk.Magátol nemtud ülni, állni, de erös tartása van ugy hogy elöbb utobb bele jönn .De tud dumálni lámpára néz és néha ki mondja a lámpa szot, papára néz és már kimondta hogy papa ezek szerintem tudatosak , de sok szot mond és az elsö betüket pl. csatt -csa-csa
2009. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!