Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen triciklit ajánlanátok?...

Milyen triciklit ajánlanátok? Légyszi képet is.

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

Itt találsz triciklliket.

Nekünk ez van:Be Fun Comfort Verdák II.Tricikli- Gumi kerék

2012. jún. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá?
2012. jún. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kb 20000 ft ot
2012. jún. 3. 10:55
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]

Én ilyet akartam, de végül nem ilyen lett.

2012. jún. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
[link] [link] [link] nem gondolom hogy mindig a legdrágább a legjobb.én biztos nem adnék 20000ftot egy tricikliért.az olcsóbb is ugyan olyan jó és ugyanazt a célt szolgálja.
2012. jún. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:


[link]


Lehet, eladó lesz.

2012. jún. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze,a 20000 ft ot maximumnak írtam,ha jót találok olcsobban az lenne a legjobb.Nem rossz amiket az oldalon találtam.
2012. jún. 8. 11:56
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


nekünk ez van csak piros-szűrke. eladósorban van ha érdekel

2012. jún. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Disi ***** válasza:
Én nem tudok képet küldeni, mert használtan vettük, de szinte vadiúj volt (mi már többet koptattunk rajta, nyilván ott nem jött be a kismanónak). Olyasmi, mit amit a 6-os válaszoló belinkelt, csak az ülés alatt egy tálca van, nem két kis kar. Nekünk ez jobb, mert még csak 11 hós a babám, nem hiszem hogy ott tudná tartani a lábát. Később le lehet szerelni ha eléri majd a pedálokat. Ez si 20e ft újonnan, de 10e ft-ért vettük, érdemes szétnézni Expressz.hu-n, Jófogás.hu-n, Tesz-veszen, nagyon jó kis dolgokat lehet így találni lényegesen olcsóbban.
2012. jún. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!