Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok triciklit vagy...

Ajánlanátok triciklit vagy babitaxit 9hónapos babának? Olyat amibe bele lehet kötni vagy kiesésgátlós? Hol vehetnék olyat? Esetleg linkek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
[link] nekem ilyen van!
2010. máj. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ekkora babát már nem jó bekötni, az enyém nem is tűrte volna. Az tetszett neki, hogy akkor ül rá, száll le, amikor neki jólesik. Na meg ha bekötve van a gyerek és valahogy mégis felborul, akkor nagyobbat esik.

A környezetünkben senki sem használt ilyet, minden babának volt bébitaxija, mégse lett gond soha egyikkel sem.

A tricikli meg még korai, szerintem.

2010. máj. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyenünk van! Nagyon szeretjük! Szét lehet szedni később kisautónak is! Nem olcsó, mi ajándékba kaptuk!

2010. máj. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi Be Fun Comfort triciklit vettünk kislányunknak. Nagyon szereti, sír ha ki vesszük belőle. :-)

Innen rendeltük:

[link]

Ingyen ki szállítják és ha még mást is rendelsz azt is. Ha van BabaMama kártyád még plusz kedvezményt adnak.

Nagyon meg voltunk elégedve velük, most is fogunk rendelni tőlük kerti játékokat.

2010. máj. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!