Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hónapos a kisfiam.3,5...

4,5 hónapos a kisfiam.3,5 hónapos koráig végig aludta az éjszakát. Kb 1 hónapja éjjel 2-5 alkalommal felébred. Ilyenkor egy kis teát adva neki szinte azonnal vissza is alszik. Szerintetek mi lehet az oka az ébredéseknek? Köszi a segítséget!

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Meleg van a lakásban, vagy nagyon felöltözeted/betakarod éjjel, kimelegszik és megszomjazik.
2012. jún. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Piszkálhatja a foga is, ez nagyon sokszor ébreszti fel őket. Még akkor is, ha a fogcsírák csak mozgolódni kezdenek, és mondjuk 2 hónap múlva bújik ki az első foga. Vagy vmi nagyobb lépés történt a mozgásfejlődésében (mondjuk megfordul). Sok minden lehet, és ez hónapról hónapra változhat.
2012. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kíváncsicska ***** válasza:

Annyi minden lehet,majd az idő lesz a megoldás.Én is ebben a cipőben járok a lányommal.Most fél éves,és talán rendeződni kezd a helyzet a felkeléssel.

Oltás fog meleg hideg szomjasság.Szerintem ember ember nincs a talpán aki ezt meg tudná mondani nekünk mi az oka az ilyen helyzetnek.

2012. jún. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 rukimeki1 ***** válasza:

Sok minden lehet. Meleg, fog, fejlődés ugrás.

Az én kisfiam 3 hónapos korától jóformán végig aludta az éjszakát. Elköltöztünk a régi lakásból. Ez megzavarta, aztán 6 hónaposan felkelt 2-3 szor is, ivott és vissza aludt. 1 hónapra visszaállt minden a régibe, most 8 hónapos, és minden hajalban fél 4 és 5 között felkel követelni a kaját. Eszik és vissza alszik. A mostani oka, szerintem az, hogy elkezdett kúszni, meg felállni sokat dolgozik, így jobban kívánja az ételt, plussz rengeteg inger éri ezért nem alszik jól. Próbálok estére valami nasit beiktatni de akkor nem kell neki, csak hajnalba. Majd elmúlik. :)

2012. jún. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Igen, fOgacskára nappal is panaszkodik és most kezdett el hasról hanyatt fordulni. Ezen kívül most kezdett el kúszni is és mivel általában hason alszik, így álmában halad előre a kiságyban ;)
2012. jún. 3. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!