Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok az ajándékba...

Mit csináltok az ajándékba kapott babaruhákkal, ha nem tetszik? (főleg nagyszülőtől) Udvariasságból ráadjátok néha a babátokra, vagy egyből megy a szekrény aljába?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 16:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha jönnek látogatóba vagy mi együnk akkor néha igen, hogy lássák és ne legyen belőle "baj". :-)
2009. júl. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Egyenesen megy a padlásra, vagy ajándékozom tovább. Nem rakom a szekrényébe, ha tudom, hogy úgysem adom rá. Én ilyennel nem udvariaskodok. Sőt, tudom, hogy bunkó dolog, de szóvá is teszem, hogy ezért kár volt pénzt adni.
2009. júl. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik szomszédunktól kaptunk egy elég csúnyácska ruhát. Egyszer ráadtam, mikor látták. Örültek neki. Azóta a kupac alján van - jó mélyen elásva...
2009. júl. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Szekrény alja, vagy ha eladható, akkor Vatera, Teszvesz.
2009. júl. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Én nem adom rá udvariasságból.
2009. júl. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 1. 16:34
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ráadom egyszer, hogy lássák. Aztán ha rákérdeznek legközelebb: "ó, már kicsi!", vagy ha nagyobb méret: "mosásban van éppen!". Én nem akarok megbántani senkit, ezért szoktam mondani, ha megkérdezik, hogy pelenkát, popsitörlőt kérünk. Abból nincs baj. :)
2009. júl. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszülőktől kapott ruhát egyszer ráadnám,de ha csak barátoktól,vagy más rokonoktól,akkor nem.A nagyszülők ezt jobban a szívükön viselik.
2009. júl. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szép a ruha itthon adom rá, csúszni-mászni tökéletes, bármilyen ronda ruha megteszi. Amúgy szépeket kaptunk eddig inkább, de a nem túl szépnek is örülök, hiszen a gyereknek hozták, gondoltak rá. Ilyenkor mindig elképzelem a szitut, h milyen jó, h bementek valahová, és válogattak a fiamnak:)
2009. júl. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyósomék adtak egy halom ruhácskát, ami még a férjemé és testvéreié voltak. Ugye mondanom sem kell, hogy olyan divatjamúlt. Nem azt akarom mondani, hogy divatozunk, de ha van normális kisruha, akkor inkább azt hordjuk. Néha én is adok rá belőle, de javarészt csak a szekrényben állnak. Vannak nagyobbacska méretek is, azok viszont tényleg jók lesznek itthon, abban hemperegni, vagy ha megyünk anyósomék, akkor abban homokozni.....
2009. júl. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!