Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, milyen a skorpió...

Anyukák, milyen a skorpió jegyben született gyermeketek?

Figyelt kérdés

Elsősorban kislányos anyukák válaszai érdekelnének, de bárki írhat akinek skorpió a gyermeke!

Hány éves és mire kell odafigyelni esetleg a nevelésében?

Előre is köszönöm!


2012. jún. 3. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyenek az átlag skorpiók, én csak a sajátomról tudok véleményt mondani!

Akaratos, türelmetlen, viszont (az óvónők szerint) nagyon tanulékony, eszes kislány.

2012. jún. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A saját érdekelne, persze! :)
2012. jún. 3. 21:24
 3/12 alaszka ***** válasza:
Húha...hol is kezdjem...:) Kislányom, 4 és fél éves, kb. másfél éves kora óta dacol, nagyon türelmetlen, akaratos, hisztis. Ha valami nem úgy van, ahogy ő akarja, akkor kitör, csapkod, kiabál, jobb esetben csak duzzog. Már ekkora létére is keményen bánik a szavakkal, ezt úgy értem, hogy meg tud bántani, ha valamin "összekapunk". Makacs, amit a fejébe vesz, attól nem lehet eltántorítani, olyan saját kárán tanuló típus. A pozitív, hogy nagyon okos kislány, érzékeny, szeretnivaló, és nagyon szeretetre éhes, van humora, szeret viccelni, játszani. Az én lányom ilyen. Ami nehezíti a dolgokat, hogy én is skorpió vagyok, és két dudás egy csárdában... :)
2012. jún. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Az én lánykám fél éves, de komolyan , már most ha vmi nem úgy van ahogy szeretné (pl. nem kap rögtön kajcsit), úgy elkezd hisztizni, h bele-bele is remeg....hihetetlen:) Aztán ha megkapja , huss, mintha elfújták volna, mosolyog, nevedgél....

Nagyon érdekes dolgok ezek, azért is kérdeztem rá....:)

2012. jún. 4. 08:26
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem pont ma 7 hónapos a kisfiam, skorpió.

Nagyon-nagyon aranyos baba. :) Mindenre figyel, borzasztó kíváncsi, imád a középpontban lenni. A mozgásfejlődése megdöbbentően gyors iramban fejlődik, mindent nagyon korán kezdett. Rengeteg energia van benne, egy percre nem áll meg, állandóan mosolyog, magyaráz, egyszóval nagyon értelmes kis kölyök. :) Imádom. Bár az elalvással hadilábon áll, az nem nagyon megy neki. :/

2012. jún. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja, azt elfelejtettem, hogy ő is képes egy pillanat alatt belelovalnia magát a hisztibe, hogy remeg a keze is, és amint teljesítem a "kívánságát" (enni adok neki pl) egyből abbahagyja és vigyorog, mint a tejbe tök :D
2012. jún. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Istenke éltesse!:)

Egyébként a lánykám is már mászik, a tesója ennél később kezdte...és igen, rengeteget tud "beszélni":) már most:)

2012. jún. 4. 13:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam már 8 éves. Lelkileg nagyon érzékeny, egyáltalán nem hisztis, könnyen tanul, de a felelősséggel hadilábon áll. Nem szereti a KELL dolgokat megcsinálni. Nagyon jó lelkű.
2012. jún. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 7 hónapos, de teljesen illik rá a 5,6 válaszoló leírása. Akaratos, türelmetlen, okos, gyors ütemben fejlődik, de aludni ő sem akar. Most is itt veszekszik velem, hogy babababa...bababa...
2012. jún. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:) ÉS az nálatok is megvan, h egyik percben mosolyog következőben meg bömböl...vagy fordítva...?:)
2012. jún. 7. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!