Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kapott valamit a gyermeketek...

Kapott valamit a gyermeketek gyereknapra?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 14:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%

Dalos könyvet, kemény lapú könyveket (kb. 8-at), plüss állatot még tegnap a Kecskeméti Vadasparkba (ott jártunk kirándulni).

Apukáméktól kapott homokozó készletet (mert állandóan ellopják, hiába írjuk rá a neveket...) és egy nagy zsák ruhát.

2012. máj. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%
egy traktort.imádja a traktorokat.
2012. máj. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez nem ajándékozós "ünnep". Ez a nap arra való, hogy elmenjen a család együtt egy jó kis programra, ami nem mindennapos dolog, egyenek perecet, fagyit, érezzék jól magukat. De az ajándék felesleges szerintem. :)
2012. máj. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Felfújhatós spongyabobot tegnap, ma meg egy fűnyírót. Utóbbit nagyon rég szerette volna.
2012. máj. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Igen,3 éves lányom egy fejlesztőfüzetet,kifejezetten ilyen korúaknak,valamint új filctollakat a táblájához.Tegnap gyereknap alkalmából pedig elvittük ugrálóvárba.Minden ajándéknak nagyon örült.3 hónapos a kisebbik lányom ő nem kapott semmit.
2012. máj. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%

A lányom (4 éves lesz júli végén) egy csecsemő formájú babát kapott, egy rakás ruhával, cumisüveggel stb., hónapok óta gyűjtögettem neki, bababörzén is vettem koraszülöttre való ruhákat fillérekért, mert akkora a baba, hogy az jó rá. Azért ezeket kapta, mert 1-2 héten belül érkezik a kistesó és nagyon készül rá. Azt viszont nem szeretem, ha a tesó hoz ajándékot, mert szerintem maga a tesó ajándék. De gyereknapra jól jött az ötlet, csuda boldog is lett tőle.

A fiam (21 hós) egy játék kistraktort kapott, imádja a traktorokat, még az ágyba is magával vitte a délutáni alvásához. :-))

Reggel kapták meg az ajándékokat, délelőtt pedig elmentünk ugrálóvárazni, sergőzni.

2012. máj. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

szerintem sem ajándékozós ünnep....

ennek ellenére a papától kapott egy tolós helikoptert,de azt kis kint a gyereknapi "banzájon".

2012. máj. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Jövőhéten lesz a névnapja is így egybekötve a kettőt kapott egy játékkonyhát. azóta el sem lehet onnan paterolni, egyfolytában főz,pakolászik, jó döntés volt:):)
2012. máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%

Mi ilyenkor nem ajándékozunk.

1,5 éves, 3,5 éves gyerekek.

2012. máj. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

Kaptak kisasztalt, kisszékeket, maxi blocs-ot, és még kis játékot.

Tényleg nem ajándékozós ünnep,de jól esett venni nekik valamit.

Amúgy meg elmenni sétálni, fagyizni nemcsak gyereknapon lehet, sőt nem csak gyereknapon kell.

2012. máj. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!