Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első szandál: elöl nyitott,...

Első szandál: elöl nyitott, vagy "zárt" legyen?

Figyelt kérdés

Segítsetek eldönteni ezt a dilemmámat! Magyarázatokat is szívesen fogadok :)

... vagy túlpörgöm, és tök mindegy?


2012. jún. 4. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer én is utánaolvastam, csak úgy kíváncsiságból, mert én anno nem "pörögtem túl", csak megvettem az elől nyitott szandált, lányom abban járt és bevált.

Aztán volt egy hasonló kérdés, és jöttek a válaszok, hogy csakis zártat vesznek, mert ha esik nehogy megsérüljön a lábujja. Lehet lányom furcsán esett, de olyankor soha nem a lábujjára. :) Nem lett semmi baja soha a lábujjának, sőt én örültem, hogy a kövek és homok egyből kijött elől, és nem állt meg a szandijában.

Most 20 hónapos és ajándékba kapott egy zárt orrút (mamával mentek megvenni). Jelenleg ez is megfelel, tehát nem gondolom, hogy egyik másik annyival jobb lenne, hogy sokat kelljen gondolkozni ezen.

Egy tanács, hogy próbáld a lábára, mert a lényeg, hogy jól tudjon benne lépkedni.

2012. jún. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak volt ilyen is, olyan is. Sérülés szempontjából szerintem tök mindegy. Vedd meg azt, amelyiket ár-érték arányban a legjobbnak gondolod és szépen jár benne a gyerek. Nekem egyetlen dolgo fontos, hogy soha nem megyek a gyerek nélkül cipőt venni, mert hiába jó méretű a cipő, ha "rosszul" jár benne a gyerek.

Egyetlen érv a zárt mellett: ha sokat motorozik a gyereked, akkor talán eg ypicivel érdemesebb olyan zárt orrút venni, aminek felfut a gumiborítás az orrán.

2012. jún. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Még nem motorozik, de ahhoz meg láttam cipővédőt gumiból, ami a cipőre csatolható a motorozás közben.

2012. jún. 4. 22:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Zárt.
2012. jún. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyitott. :)


Lányom a nyitottakban jobban jár, valamiért, de igazából mindegy milyet veszel, csak a gyereked jól tudjon menni benne, kényelmes legyen neki!

2012. jún. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!