Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az elöl nyitott szandál...

Az elöl nyitott szandál (tipikus 3 vagy 2 csatos) mennyire praktikus egy 1,5-2 év körüli gyerkőcnél? Érdemes nyárra ilyet venni?

Figyelt kérdés
Fiamnak szeretnék mindenképpen nyárra egy zárt cipőt, meg valami szellőset. Gondoltam, hogy veszek ebből a típusból, addig hordhatná mostmár itthon is (eddig csak zokni volt itthon) de azon gondolkodtam, hogy mennyire lehet ez praktikus egy kisgyereknél: ha csoszog, minden por belemegy, játszótéren a kavicsok simán belemennek, motorozáshoz ugye már kizárva, stb. Inkább ilyen elöl zárt, de lyukasos szandit nézzek? Nem is értem, hogy miért gyártanak ilyen szandálokat. Csak bentinek? Ti mit vesztek majd nyárra?
2011. márc. 17. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Tavaly nyáron 1,5 éves volt a lányom, és ilyen szandija volt, amit írsz. Nagyon jó volt, én is féltem tőle, de nem bántam meg.

Ha belement a homok/kavics, egy pillanat alatt levettük és kiszórtuk belőle. De a zárt szandiba is ugyanúgy belemenne ám a kavics, úgyhogy emiatt ne izgulj.

Motorozni, futkosni, stb is lehet nyitott szandiban, ez sem gond.

Idén is ilyen szandit veszek majd neki.

2011. márc. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Első vagyok, ilyesmi volt nekünk.

2011. márc. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam már 3 nyarat végigmotorozott ilyen elől nyitott 3 csatos szandiban, és soha semmi baja nem volt. Én nagyon szeretem, és neki is kényelmes volt. Hordta zoknival és zokni nélkül is.
2011. márc. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!