Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mehet el átvenni az újszülö...

Ki mehet el átvenni az újszülött anyakönyvi kivonatát? Kell hozzá valamilyen meghatalmazás? Mi kell még hozzá? Meddig tart az ügyintézés?

Figyelt kérdés
Én eddig azt hittem, postán küldik ki, de a kórházban az anyakönyvező azt mondta, hogy érte kell menni. Az apa nincs velünk, hogy ezeket intézze, én meg nem rohangálhatok egy pár napos újszülöttel (úgy hogy magam sem vagyok még jól).
2012. jún. 4. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi hozzá.Apuka is el tudja hozni.
2012. jún. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy elolvastad figyelmesen a kérdést... már bocsánat. Ha lenne apa, nem lenne kérdésem.
2012. jún. 4. 17:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Én még a kórházban megkaptam. Első nap kérte az adataim, elvitte a dolgokat, 3. nap hozta vissza, készen. 4. nap mentünk haza.
2012. jún. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd fel a helyi önkormányzatot,hogy kell-e meghatalmazás.Gratulálok a babóhoz.:)


38+6 hkm

2012. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk postán küldték .Nem tudom mi ez az új rendszer.
2012. jún. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát én sem, de elég gáz. Pont a "magamfajták" miatt... :(
2012. jún. 4. 19:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Bárki átveheti. Én emiatt hívtam a kórházat, mert én sem voltam jól hogy személyesen menjek be érte, szóval ez biztos. Ha jól emlékszem nem kellett semmi hozzá, megmondtam mikor született és hogy hívják, egyből a kezembe is nyomták.
2012. jún. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
18:01 es, köszönöm :), Neked meg bátorságot, erőt és kitartást a szüléskor! Holnap felhívom őket, és akkor már be is próbálkozom, hogy nem postáznák-e ki.
2012. jún. 4. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!