Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinek ennyire ömlik az...

Mindenkinek ennyire ömlik az Avent variábilis etetőcumiból a tápi?

Figyelt kérdés
1 éves kislányom eddig 1-ből itta, mert még cicizett is közben. Nemrég váltottunk, mert egyik ismerősöm nagyon dicsérte!1-es állásnál is fuldoklik tőle a picur, vagy valamit nem jól csinálok?
2012. jún. 4. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
a variábilis szar,vegyél 2-es cumit,azt nagyon nehéz szabályozni
2012. jún. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg ennyire ömlik, ahogy írod! Próbáltuk 7, majd 9 hósan is, de fuldoklott tőle a kislányom 1-es állásban. Amikor abbahagytam a szoptatást, átálltunk 2-esről 3-mas etetőcumira, és most tud inni a variábilissel 13 hósan, de csak az 1-es állásban. Nem tudom, hogy írhatják rá, hogy 3 hónapos kortól!
2012. jún. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én éjszakai tápnak vettem, mert az sűrűbb, de az is ömlött. Úgyhogy vettem 4 cseppeset. Azzal nagyon jó. Egy 1 éves gyereknek viszont az 1-es cumi nem jó. Az 5 hónapos babám homloka is horpadt, amikor még azt használtuk. Úgyhogy teánál, sima tápnál 3-as, éjszakainál 4-es cumi van. 8 hónapos.
2012. jún. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem láttam, hogy problémája lett volna az 1-es cumival. A cicizést féltettem, azért is használtuk, már nem aktuális, úgyhogy váltunk.


Köszönöm a jó tanácsokat mindenkinek!

2012. jún. 5. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!