Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha hozzátápláláskor babádnak...

Ha hozzátápláláskor babádnak nem ízlik valamilyen étel, de nagy nehezen mégis megeszi, akkor "belétömöd"?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem tömtem belé semmit.

Mit értesz az alatt, hogy nagy nehezen megeszi? Fintorog vagy mit csinál? De figyu, ha megeszi, akkor megeszi. Ha nagyon undorodna tőle, úgysem enné meg.

Hogy jobb legen az íze, keverd valamivel azt a bizonyos ételt.

2012. jún. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
képtelenség valamit belétomni, egyszeruen nem nyeli le, ha nem ízlik neki
2012. jún. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én elég kitartó vagyok, de van egy határ. Ha valami már nem kell neki akkor el kezd öklendezni, na ilyenkor azért nem hozom rá a hányingert, de ez nagyon ritkán van szinte mindent megeszik.
2012. jún. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát ami ízlik neki-föleg az édesebb dolgok, azt gyorsan nyeli, és nem löki ki a nyelvével, ma cékla+alma+krumplit, adtam neki, lassabban ment az etetés ,nem nyitogatta gyorsan a száját, meg néha vissza köpte de azért megette, nem öklendezett, de lehet nem volt éhes...
2012. jún. 5. 15:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha elfogadja (még ha lassabban is enné), akkor én adnám neki.

Nem szerethet végülis mindent egyformán. Ameddig nem utálkozik, nem köpi ki az egészet, addig azért nincs nagy baj, és ez nem beletömésnek számít szerintem.

2012. jún. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!