Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon rossz evő a lányom,...

Nagyon rossz evő a lányom, nem eszi a főzeléket még gyümölccsel keverve sem, tanács?

Figyelt kérdés
Hogy adjam neki? Se passzírozva, se turmicolva, se darabosan, se főszerrel se nélküle, már kifogytam az ötletekből. 9 hónapos
2012. jún. 5. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

De a gyümölcsöket eszi?

Mit eszik még mellette? Anyatejes, tápszeres? Kap tejpépet? Sinlacot próbáltad már (ezzel is lehet ízesíteni az ételeket)?


Amúgy próbálj meg ne nagyon rápörögni, a lényeg, hogy egyen valamit, és szépen fejlődjön. A gyümölcsök éppoly egészségesek, mint a zöldségek, az anyatejben és tápszerben pedig megvan számukra még minden fontos vitamin is.

Hamarosan úgyis áttértek majd "normális" étkezésre, és akkor lehet több mindent fogad el.


Én kiskoromban állítólag csak pár zöldséget ettem meg, gyümölcsöket nem szerettem, és a zöldségek körül is rettentően válogattam. Mégis itt vagyok, makk egészségesen. :)

2012. jún. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sinlacot próbáltátok már? Az én fiam Sinlac-val mindent megeszik. Nagyon tápláló és egészséges. Recepttel olcsóbb, de recept nélkül is lehet kapni.
2012. jún. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Többnyire bébiétel formájában kapja, de alma és banán, cseresznye hámozva, ezeket eszi de csak kézből, darabosan. Nem próbáltam a Sinlacot de az első dolgom lesz holnap venni.

Tápszeres baba.

2012. jún. 5. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!