Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Piáltunk és elég rossz vége...

Piáltunk és elég rossz vége lett. Lentebb az eset. Valaki tanács?

Figyelt kérdés
Szóval egyik este kimentünk barátaimmal az iskolánk közelébe inni és az igazgató tudomást szerzett róla. Telefonált szüleinknek is. Nemsokára be leszünk hívva és még nem tudjuk mit mondjunk honnan volt a pia, mert nem akarjuk belekeverni egy 18+ haverunkat aki kihozta nekünk. Ötlet valakinek? Ha kérhetném normális válaszokat!
2011. ápr. 22. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
ha nem akarod belekeverni akkor megmondod,hogy nem mondasz nevet. és vállalod a következményeket.
2011. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

Mennyi idősek vagytok? Mennyit ittatok? Szerintem ez nem olyan súlyos eset azért!

Az igazgató meg nagyon gerinces ember lehet! Rögtön a szülőket hívni, úgy is kell!

2011. ápr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Talán , hogy közösen vettétek a piát egyszer és félretettétek(hogyha házi pia volt)? vagy hogy csak közösen megvettétek aznap este?
2011. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért kit kellett volna hívnia? Talán a húsvéti nyuszit?

Egyébként elbeszélgettek, amire nem akartok, arra nem válaszoltok. Majd legközelebb pedig előbb gondolkodtok, aztán cselekedtek.

2011. ápr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

"Miért kit kellett volna hívnia? Talán a húsvéti nyuszit?"

Az iskola környékén max. a rendőrséget hívhatta volna, persze a legtisztességesebb, hogy először simán elküldi őket. A szülőknek semmi köze ehhez, legalábbis az igazgató nem mondhatta volna el, ez személyiségi jogot sért.


Egyébként meg simán mondjátok el, hogy ittatok, és kész. Mondjátok, hogy kiadták nektek, nem kell belekeverni senki mást.

2011. ápr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Mondjátok, hogy ti vettétek meg és kész.
2011. ápr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Az igazgatónak mi köze ahoz hogy iskolaidőn kívül mit csinálsz????? Küld el szeribten melegebb éghajlatra
2011. ápr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Amúgy én sem értem, hogy ha este történt akkor mi köze van hozzá...

Hány éves vagy?? Mert ha 12 akkor még talán szólhat a szülőnek, de ha 16-17, akkor szerintem nem kellene már ezen lovagolnia.

2011. ápr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23%
igazi csicska gyerek lehetsz
2011. dec. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!