Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzást segítő nyaklánc?...

Fogzást segítő nyaklánc? Hallottatok már róla? Vett valaki ilyet? Használt?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm mondta, hogy ő Ausztriából hozatott annak idején és hogy jó volt. Mit gondoltok róla?
2009. júl. 2. 08:24
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

talán erre gondolsz?

ez nem segíti a fogzást, csak a fájdalmat enyhíti.

nővéremék használták, nem vették észre a fogak jövetelét, de ez lehet a lánc nélkül is így lett volna.

végülis nem olyan vészes összeg, érdemes kipróbálni.

sok sikert

2009. júl. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is gondoltam már rá, hogy veszek, de félek hogy valahogy megszorítja a nyakán a pici, vagy valamibe beleakad benne. Így inkább kínlódunk a fogfájással.
2009. júl. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amire Te gondolsz, az valószínűleg a borostyánlánc. De mint ahogy az 1. válaszoló írta, ez nem segíti a fogzást, hanem csökkenti a fogzással járó kellemetlenségeket. Állítólag. Ugyanis az én babám a nyaklánccal a nyakában nagyon szenved.

De persze lehet, hogy más babának sokat segít.

Ha végképp nincs más mód a tünetek csillapítására, érdemes kipróbálni, hátha jó nektek, mert viszont sokatól hallottam hogy jó. Ami nekünk nem jött be, attól még nektek lehet jó. Hiszen minden baba más.

www.borostyanlanc.hu

vagy

www.agrianna.hu

én a másodiktól vásároltam

2009. júl. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Nem igaz!Segíti a fogzást!A borostyánkőnek rengeteg jótékony hatása van!Ha csak fájdalmat enyhítene nem lenne olyan drága!
2009. júl. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A 3. válaszolótól kérdezem , hogy nem zavarja a babádat? Nem piszkálja? Köszi, Szia
2009. júl. 2. 09:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is van,9 hós a kisfiam és nem piszkálja,nem akad el vele.Én is nagyon aggódtam,éjszakára mindig levettem,aztán már megnyugodtam.Nem viseli meg különösen a fogzás,talán kissé nyügisebb,de fogzás időben is átalussza az éjszakát.Aztán lehet,hogy enélkül is jól bírná,nem tudom...
2009. júl. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Egyáltalán nem zavarja, nem piszkálja. Inkább én szoktam neki igzgatni, hogy nehogy szorosan legyen a kis nyakán.

4.-nek: szerinted mi nem igaz????

Nagyon jól tudom, a borostyánkőnek milyen pozitív hatásai vannak, hidd el, csakis azért vettem meg a babámnak, hiszen előtte alaposan tájékozódtam utána.

Vagy azt nem hiszed, hogy kínlódik?? Te honnan is tudhatnád ezt??

Örülök, hogy nektek segít. Látod, én elhiszem, amit te írsz.

2009. júl. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Csak azt mondtam,hogy igenis segíti a fogzást!És igenis tudom,az én gyermekemnek is használt!Nem tudom miért kell felkapni a vizet!Ha valaki mást állít mint ti!Nem kell rátukmálni az emberre a saját véleményed!Én azt mondom segíti a fogzást más azt mondja nem!Nem értem...
2009. júl. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Milyen színű láncot vettetek a kisfiúnak?
2009. júl. 2. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!