Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy picit eláztak a babaruh...

Ha egy picit eláztak a babaruhák az erkélyen, ki kell mosnom őket újra?

Figyelt kérdés
Két adag babaruhát mostam ki ma délelőtt és hirtelen elkezdett zuhogni az eső és sajnos beesett az erkélyre is és mire hazaértünk eláztak az első sorokra felakasztott ruhák. Nem csorog belőlük a víz, de vizesebbek mint amikor kiterítettem őket. Mossam ki őket újra? Megmondom őszintén elég nagy vízpazarlás lenne ez így, de inkább kimosom ha azon múlik, minthogy esetleg valami bajt okozzon h nem mostam ki.
2012. jún. 5. 15:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem kell újramosni, elég ha átöblíted őket! Az kevesebb vízből kijön! :)
2012. jún. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én nem mosnám. Az esővízről még nem hallottam, hogy allergizálna, vagy bármi bajt okozna.
2012. jún. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én csak átöblíteném. Nem azért mert baja lenne,hanem mert esetleg száradás után foltos lehet a ruha!

De ha "éppen hogy csak" akkor nem!

2012. jún. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Egy pár hetes bébinek lehet átmosnám, de ha már idősebb a babád, akkor nem hiszem, hogy nagy ügyet kell csinálni belőle.

Ja, és amúgy csak öblítés kell szerintem is.

2012. jún. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha nagyon vizesek lettek, centrifugázd őket újra. Mosni teljesen felesleges, az esővíz egészségesebb, mint a csapvíz.
2012. jún. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ahogyan írtam eláztak mert érzem rajtuk, hogy vizesebbek mint amikor kivettem őket a mosógépből de nem csorog belőlük a víz. :) De ha nem kell átmosni őket akkor rendben van. :)
2012. jún. 5. 15:56
 7/14 A kérdező kommentje:
9 hónapos a bébim :)
2012. jún. 5. 15:57
 8/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkora babáról van szó. Én a másfél évesemnek biztos, hogy ki sem öblíteném, de pl egy fél évesnek még igen.
2012. jún. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Na a 9 hónapos pont a kettő között van :P:P
2012. jún. 5. 16:00
 10/14 anonim ***** válasza:
Öblítsd át tiszta vízzel. Kár ezen ennyit agyalni! Te látod milyen állapotban vannak a ruhák,és te tudod mennyire érzékeny a babád bőre!
2012. jún. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!