Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babókám fülében fülzsír...

A babókám fülében fülzsír van. Hogyan tisztítsam? Elég mélyen benn látom.

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Kis vattával, vagy fültisztítóval, de csak a szélét, nem kell belenyomni a fülébe, csak amit látsz, hogy így kilóg... :)
2009. júl. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Sehogy!Ne nyúlj bele,majd kijön!
2009. júl. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt tudom biztosan, hogy mivel nem szabad, fültisztítót ne használj! Én elég alpári módon oldom meg, a körmömmel szedem ki, és ami beleakad, az kijön, így annyi elég is, így nem nyúlok mélyen bele.
2009. júl. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok, én sem drasztikusan csinálom a fültisztítóval, csak annyira, ha valaki ránéz a gyerekemre, ne mondja már, hogy milyen igénytelen a fülkagylóján a fülzsír.

Éppenhogy hozzáérek és ami lejön az lejön a többi ottmarad.

2009. júl. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is pálcikával tisztítomm, úgy ahogy az első írta..
2009. júl. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

REndben. Kicsit belenyúltam pálcikával, a többi meg majd kijön?? Nem lez baja?

És ez a lazító spray, ami a tv-ben is van? Felesleges?

(8 hetes a baba)

2009. júl. 2. 09:52
 7/11 anonim ***** válasza:

Lazító spray-t ilyen pici babánál nehogy használj!!!!!

Én sem szoktam piszkálni, max ha már nagyon kint van a füljárat külső részén akkor kiszedem, de bele nyúlni nem szabad! Vettem biztonsági fültisztító pálcát, direkt babáknak van, azzal csinálom, vagy úgy ahogy egy előző válaszoló írta, körömmel! Tényleg bután hangzik.... De az körmömmel még biztonságosabban ki tudom szedni mint a pálcikával!

2009. júl. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10.11-es vagyok! 8 hetesen még nem mertem a fülébe nyúlni körömmel, olyan pici kis fülük van! Szerintem maradj a pálcikánál, csak ne told be a hallójáratba, hanem amit kívül látsz, azt piszkáld ki!
2009. júl. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vegyetek baba fültisztitót.én azt használom már kicsi kora óta az csak addig engedi belenyomni ameddig egy ilyen pici babánál szabad.
2009. júl. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha váletlenül mélyebben belenyúlok, baj lehet? Egyszeri alkalommal is?
2009. júl. 2. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!