Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Váltott be valaki mostanában...

Váltott be valaki mostanában 3-as Hipp-es kupont?

Figyelt kérdés
Megmondanátok mi volt benne? Azért érdekel, mert én ma váltottam ki, s már csak itthon néztem meg. :( Egyrészt fel volt bontva, másrészt egy üveg bébidesszert + egy kész folyékony tápszer volt benne, ami 10hónapos kortól van. De mire mi akkorák leszünk, addigra lejár a szavideje. :(( És még következő kupon sem volt! Szerintetek érdemes írnom Nekik??? Köszi!

2012. jún. 5. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

egy előke van még benne . nekünk is a hipp tápszer és rizses cukkinis nyuszis bébiétel .

a 4-es kupon miatt mindenképp !

2012. jún. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
írj nyugodtan
2012. jún. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is egy üveges desszert volt benne+egy hippes tápszer. Viszont 4. kupont is tartalmazott.
2012. jún. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
4-es kupon, folyékony tápszer, KECSKEMÉTI bébiétel! :))))
2012. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy üveges bébiétel, meg egy kész tápszer és a 4. kupon.

Egyébként érdekes, de én biztos úgy csinálnám, hogy vagy egy listát teszek a dobozba, vagy úgy ragasztom le, hogy feltűnő legyen, ha felbontják. Mert így akárki megvendégelheti magát belőle.

2012. jún. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!