Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen "első lépéses" cipőt...

Milyen "első lépéses" cipőt és szandált vegyek a babámnak (és hol? )? Nagyon pici a lába!

Figyelt kérdés
14 hónapos, már jár, a belső talphossza 10,7 cm (kb 17es) az összes cipőt amit néztünk, 18as és óriási!! itta neten se találtam ekkora méretben csak kocsicipőt! nem hiszem el hogy a kis babákra nem gondolnak! vagy akik 9-10 hónaposan már mennek :((
2012. jún. 5. 21:38
 1/9 Bogyo110 ***** válasza:
Szia az én kislányomnak is pont ekkora lába van és az elephantenből a 18-as méret lett neki jó olyan szandiból aminek zárt az eleje ,igaz neki magas a lábfeje de hoszra egy iciri picirit nagy csak neki a szandi és nem is zavarja a járásban !16 hós
2012. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Falconból is vannak pici első lépés cipők. Nagyon jó márka.
2012. jún. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pedipedből is vannak nagyon jó cipők, annak 11,6 a belső hossza,, de 8-10 milivel nagyobbat ajánlanak belőle.
2012. jún. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én Siestát vettem neki. Innen: www.siestacipo.hu
2012. jún. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi kb. 1 hónapja vettük meg az első szandinkat. Siesta szandált vettünk, nagyon jól tartja a bokáját és ügyesen tud benne lépegetni is. Azt mondják hogy az elejéhez férjen még oda pluszba a mutatóujjad szélessége, annyival legyen nagyobb. 18-as a legkisebb szandál, annál kisebbet nem kapni olyat ami jó is.
2012. jún. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Siestából létezik 17-es is.

A lányomnak olyan első lépés (First Step) cipője volt, csak 18-as. Nagyon szerette.

2012. jún. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, és a Superfitnek is van 17-es cipője.
2012. jún. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Siestából tényleg találtam, meg talán az Elefanten lehet ég jó mert abból pici a 18-as. A pediped nagyon tetszik, de sztem nagy lenne és csak neten rendelhető, azt úgy meg nem merem. Falconból (a neten) csak egy féle zárt cipőt láttam picibe, a többi 19-től van, Superfit szintén 18-tól ahogy láttam. de nagyon sok cipőbolt címet kiírtam ezekről az oldalakról, legalább van kiindulási alapom! Köszönöm szépen!!
2012. jún. 6. 01:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Superfitből van 1 fajta, ami 17-től van. A neten is meg tudod nézni, hogy melyik az.

Illetve a Brendonban van a Bopy (nagyon könnyű, szép lábbelik), ezekből is néhány már 17-től kapható, valamint a Ciciban, amiből 16-os is létezik.

Szintén megtalálod neten, a Brendon oldalán. (ezért nem linkelem most be)

2012. jún. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!