Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol vegyem meg babám első...

Hol vegyem meg babám első kiscipőjét? Egészségügyiset szeretnék, amit tartja a bokáját. Gyógyszertárban? Nyárra milyet érdemes venni, szandált?

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Rengeteg helyen lehet venni cipot, szandalt is. Egy Elephanten-t is vehetsz neki, nagyon jo! Szandalt vegyel, sokfele van vidd magaddal a babat amikor megveszitek mert fel kell neki probalni.

Nem sokaig fogja hordani az elso szandikajat, ugyhogy annyira nagy ugyet nem kell belole csinalni.

Ha van penzed akkor barmelyik markas boltba bemehetsz, fogsz neki talalni valot.

Siesta is jo, Clarks ez egy angol marka, es az Elephanten. Hol laksz, nalatok milyen markaju cipot tudsz venni?

2009. jún. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szlovákiábol vagyok,itt nem láttam ilyen cipőket. Egy babán láttam itt fehér kiscipőt,ami jol tartotta a bokáját,olyasmit szeretnék. Bababoltban voltam,de ott nem árulnak.Adidas tul drága. Gyógyszertárban szoktam látni egészségugyi cipőket,de babáknak is van ott?
2009. jún. 28. 15:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Asso az egy jó középkategória árban, de minőségben jó. A Szamos cipők úgyszintén. A Falconnak is vannak első-lépés cipői, sokszor lehet jó leárazásokat kifogni.A Siesta szintén jó, de én drágának tartom. Viszont a neten nézhetsz táblázatot, ahol le tudod mérni a babád lábát és az alapján rendelhetsz valami webáruházból egy akciós jó márkájút!
2009. jún. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ajánlom ezt az oldalt, nézz körül, nagyon tutik. Mi is ezt használjuk, nagyon jó

[link]

2009. jún. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, ertem. Szlovakiban nincsenek ilyen markas cipoboltok? Akkor a hatar mellett ahova atszoktal jarni, milyen boltok vannak?
2009. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én innen fogom megvenni a lányom első cipőjét. Postaköltség biztos drágább mint belföldre, de a cipők nagyon jó áron vannak.

2009. jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!