Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem egy magastalpú szandált...

Vettem egy magastalpú szandált, de első viselésekor lejött a talpa. Van rá 1 év garancia. Ha most visszaviszem és megcsinálják, de később vmi nagyonbb baja lesz 1 éven belül, azt is korrigálják? Vagy csak egyszer javítanak a garancián belül?

Figyelt kérdés

Remélem érthetően fogalmaztam! És van még egy garanciás kérdésem: a deichmannban vettem egy sportcipőt, de mára a sarkánál a szóvet felszakadt (belül) és így eléggé nyomja a sarkam így mellőzöm a viselését. Ilyen indokkal becserélik a cipőt?(fél éve se vettem)


Előre is köszi!:)



2012. máj. 20. 20:25
 1/1 csokissüti002976 ***** válasza:

Azt hiszem, hogyha mégegyszer baja lesz, akkor kicserélik. Vagy egyből. De úgy tudom én is, hogy először csak javítanak.


A Deichmann-os: szerintem először azt is csak javítják... De próbáld meg, hátha cserélik egyből! :)

2012. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!